Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészelhetném ezt át?...

Hogyan vészelhetném ezt át? Úgy érzem, hogy elhidegülök a családomtól.

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, én elég fiatal vagyok. 14 és fél éves vagyok, lány.

Apámnak alkoholproblémái vannak, és anya el akar tőle válni egyéb okok miatt. Én pedig nehezen viselem a családi konfliktust, a veszekedést. Úgy érzem, elhidegültem apámtól, mert iszik. Nem beszéltem vele az utóbbi időben, pedig mindig itthon van munka után. Ha iszik, félek tőle. Anyára van a legnagyobb szükségem, de ha én elmondom neki, hogy tetszik egy fiú, akkor azt mondja, hogy "Lesz.rom."

Nem beszélget velem, hanem inkább a nővéremmel beszélget órákat. Nem egyszer mondtam neki, hogy szükségem van rá, de így lejáratja magát.

A nővéremmel gyakran veszekszünk, a bátyám pedig alig van itthon a munka miatt.

Nem szeretek itthon lenni..


Mit csináljak? Nagyon makacs típus vagyok.


14/L



#12414
2012. dec. 14. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Lejáratom magamat.*
2012. dec. 14. 14:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is, mint te.. Az én családommal nagyon rosszban vagyok a párom miatt.. 3x küldtek el itthonról, és 17 éves lány vagyok. Apámtól én is elhidegültem, papám iszik nálunk, tudom milyen rossz, de nálunk vannak agresszív dolgok is.. Fiatal vagy még nagyon, pont mint én. Apukád szerintem nagyon szereti anyukádat, és ezért inkább alkoholhoz nyúlt, nálunk is ez volt. Próbálj meg velük bveszélni, hogy ne hűljön ki a családi kapcsolatod. Éld úőgy az életedet, ahogy te szeretnéd, és ne úgy, ahogy mások elvárják. Magyarul ha szeretnél összejönni azzal a fiúval, akkor tedd azt.

Én is makacs és önfejű típus vagyok, nagyon is megértelek. :)

2012. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!