Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, anyák! Mit gondolto...

Feleségek, anyák! Mit gondoltok erről? Meg kell nyíltan beszélni egy házasságban, vagy jobb ha csak magamban próbálom megoldani?

Figyelt kérdés
A feleségem fél éve szült, veszélyeztetett terhes volt, így a szex ki volt zárva. Ami őt bántotta, be kell valljam engem annyira nem. Persze annak nem örültem, hogy nem problémamentes a várandóssága, de nem kívántam. Azt hittem ha megszületik a baba elmúlik ez az érzés, de nem. Pedig nincs vele baj, rövid időn belül ugyanolyan csinos lett, mint régen, odafigyel magára, egyébként gyönyörű, vonzó nő. Szóval nem benne, hanem bennem van a hiba. Csak nem tudom mi és miért. A terhesség előtt jó volt a szexuális életünk, most meg csak vele vagyok, mert "kell" Igazán nem kívánom. Nem tudom mit csináljak, próbáltam már újjáéleszteni a tüzet, elhívom randizgatni, tényleg figyelek rá, de ettől még inkább lelkiismeret furdalásom van, hisz azt hiszi minden rendben, sőt remek. Félek ezzel előállni, de talán meg kellene tegyem, hogy együtt találjunk ki valamit és ő is úgy álljon hozzám, hogy nem vagyok egyszerű eset most. De nem tudom nem e rontanám el ezzel a házasságunkat. Ami a szexet leszámítva nagyon jól működik.

2012. dec. 19. 09:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
hát nem tudom, mit szólnék, ha a férjem nem kívánna és ezt a képembe vágná. A baba miatt van? Bent voltál szülésnél? Csak az anyát látod benne? Szerintem szakember kellene, és erőltetni a szexet, hátha visszaszoksz. Nem egészséges, hogy egy szép nőt nem kívánsz.
2012. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Okvetlenül meg kell beszélned vele is, hogy mi zajlik le benned. Mondd el mielőbb, mert annál jobban össze fog törni, minél később tudja meg, hogy te csak úgy ímmel-ámmal háltál vele. Ez a dolog magától nem fog változni, örökké meg nem maradhatsz így, mert abból előbb-utóbb megcsalás, válás, vasárnapi apukaság lesz, ezért ültesd le, legyél vele őszinte, hagyj neki egy kis időt, amíg túlteszi magát a sértettségen, a "velem van baj"-effektuson, aztán együtt keressetek megoldást. Nem ártana szakember segítségét kérni, hiszen nem a körülményekben, vagy a kapcsolatotokban, hanem a te fejedben van a gátló tényező.
2012. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Én sem mondom, hogy örülnék neki, de szerintem beszélj vele. Ha eltelt fél év, és nem változott a hozzáállásod, nem tudom megoldódik e magától. Lehet tényleg be kellene vonni szakembert is, de neki is tudnia kell. Főleg, ha tényleg kérsz segítséget. Szerintem ilyen esetben csak ketten tudjátok megoldani.
2012. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Gondoltam már én is orvosra, de nem tudom van e értelme. Mi van a hátterében.

Nem hiszem hogy a baba miatt van. Szülésnél bent voltam, de mint írtam már terhesség alatt jelentkezett a probléma. Nem mondanám, hogy csak az anyát látom benne, a társamat is, nem csak a baba körül forog az életünk, egyébként jól megvagyunk, csak a szex a problémás.

Ennek ellenére ez is megvan, csak erőt kell hozzá vegyek magamon, hogy belekezdjek, aztán már általában megjön közben a hangulat.

2012. dec. 19. 09:51
 5/34 A kérdező kommentje:
Lehet már korábban kellett volna jeleznem a problémát, mert úgy is veheti, hogy eddig úgymond hazudtam neki, de azt hittem tényleg változni fog idővel. Ahogy megszületik a baba, vagy ahogy visszanyeri a súlyát, alakját és egy kicsit több időnk lesz egymásra.
2012. dec. 19. 09:53
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
Na most biztos elég sok nőt parássá tettél :)
2012. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
53%

Átmentél jégtáncba??

Ahogy Hofi mondta: a szabadon választott jobban megy, mint a kötelező! ????

2012. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
:) Nem kell parázni, biztos kevés az olyan hülye mint én.
2012. dec. 19. 10:01
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több van ,mint gondolnád :)
2012. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy ugyan ezt érzem, csak én nő vagyok...nem tudom én sem mi lehet a baj. Nagyon jól megvagyunk egyébként, csak a szex ahogy te is mondtad, nehezen indul. Nekem is úgy kell rávennem magam, de közben pedig nagyon jó, szóval nem tudom miért nincs hozzá kedvem.
2012. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!