Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem nagy bakit csinálta...

Azt hiszem nagy bakit csináltam? Nem elég, hogy anyumat is megsértettem, és haragszik rám, hanem ég apum is üvöltözik. Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Nem akartam, hogy ez legyen.

Mielőtt még felújították a házat, egy szobában laktam a testvéremmel, és folyton hol ő, hol anyum aludt velem. (anyu és apu nem tudom miért mindig is külön aludtak)

Engem ez kicsit zavart is mindig, mert soha nem volt egy kis magánszférám ahova elhúzódtam volna, vagy esetleg elhívhattam volna a barátnőket beszélgetni.

Most, hogy felújították a házat nekem is lett külön szobám, de anyu velem alszik, mert a testvérem egyedül szeretne lenni a szobájában és mindig "harcol" a magánszférájáért.

Ma fájt egy kicsit a fejem, meg hisztis is voltam és mondtam anyunak (de egyáltalán nem bunkó stílusban, meg minden), hogy néha én is szeretnék egy kicsit egyedül lenni, ha már van külön szobám.

Erre anyu megharagudott és kiment apuhoz aludni mondván, hogy az is bíztos, hogy soha többet be nem teszi a lábát se hozzám, se a testvéremhez, mert pofátlanok vagyunk. (de én nem akartam megsérteni).

Erre fel, mikor kiment apuhoz, ő elkezdett ordítozni, hogy mind a ketten (testvérem és én) is milyen m@jmok vagyunk, és hogy mindjárt agyonüt meg minden, és hogy az ő házában olyan nincs, hogy anyu nem alhatik itt nálam.

Erre anyum lement mamához aludni.

Én annyira sajnálom az egészet, nem akartam, hogy ez legyen, azt főképp nem ekartam, hogy anyu mesértődjék rám.

Most meg itt űlök és bőgök, mint egy hülye, mert az én hibámból anyu bíztos megsértődött, és megharagudott rám, holott nem szerettem volna megbántani.

Mit tegyek?

23/L


2012. dec. 20. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Te tényleg 23 éves vagy?
2012. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Apád azért haragszik, mert anyáddal kellett aludjon. Szerintem ez a kettejük problémája, csak rád vetítik ki. Ne sírj, nem tettél semmi olyasmit, amiért ezt kellett kapd. Amúgy anyukád miért nem alszik apukáddal, miért kellett elmenjen mamádhoz?
2012. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
23 lány?Ezen problémázol???
2012. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Kamu! 23 évesen veled alszik anyud, eddig nem volt saját szobád, parázol, hogy jajj megsértődött anyu... Szerinted mi ezt elhisszük?!
2012. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem a kérdésedből, hogy sokkal fiatalabb vagy. :)


Jól tetted, hogy kiálltál magadért, Neked is jár a magánszféra. Ha lett külön szobád, akkor ideje, hogy azt egyedül használd, vagy azokkal, akikkel szeretnéd. Ezt meg kellene érteni a szüleidnek, nem vagy már kicsi gyerek. Akkor is ott fog aludni anyukád, ha a barátod Veled szeretne aludni éjjel ? Ami ebben a korban teljesen természetes.


Apukád miért nem akarja bevállalni anyukádat ? :) Igazán ideje, hogy együtt aludjanak.

Ha úgy gondolod, hogy a stílusoddal megbántottad anyukádat, kérj tőle elnézést, de ne visszakozz, ragaszkodj a magánszférádhoz. Kitartás és ne bőgj :)

2012. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az írásomból most nem feltétlen az rí le hogy 23 éves vagyok.

De valahogy ki kell írjam magamból a feszültséget, mert nem akartam, hogy ez legyen, és hogy mindenki mérges legyen rám, és haragudjon, mert eléggé rosszul esik.

2012. dec. 20. 21:37
 7/28 Ditta323 ***** válasza:
100%
Olyan ismerős ez a kérdés... Mintha pár napja már olvastam volna
2012. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ehhez a kérdéshez hasonlíthat, csak nekem nincs külön házam.
2012. dec. 20. 21:40
 9/28 anonim ***** válasza:
39%
Igen, szerintem is volt már! Elég gáz, hogy 23 évesen valaki ezen problémázik. Te mivel foglalkozol kérdező, hogy ilyen gyerek szinten tartanak a szüleid? Vagy mit csinálsz?
2012. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
2012. dec. 20. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!