Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt a tegnap este...

Hogy telt a tegnap este azoknak akik "anyóséknál" voltak?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik legszebb karácsonyom volt tegnap...talán mert nem is számítottam semmire és elvárásom sem volt.

Végig nevettük az egész estét a párom szüleivel, igazán szép volt.

Nálatok, hogy sikerült?


2012. dec. 25. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak holnap megyünk hozzájuk látogatni, szóval műmosolyt fel.
2012. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden évben a szentestét anyósomnál töltjük, mert akkor jön össze a család nagyja. Sógoromék, dédi, anyósom, mi. Jó volt, sokat nevettünk, a 3 dédunoka találós kérdéses feladatot talált ki. A legnagyobb 9 éves, ő olvasta fel a találós kérdéseket, a két kis segítője (sógoromék 3 éves lánya, én 4,5 éves lányom) beöltözött télapónak és rénszarvasnak és vitték a mikulássapkát mindig ahhoz, aki kitalálta a találós kérdést és vehetett belőle egy cukrot. Ezen kívül ettünk, ittunk, jó volt.
2012. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:D örvendek


Azért született meg bennem ez a kérdés, mert tegnap rájöttem (amit amúgy eddig is tudtam, de most aztán...) hogy nagyon szeretem őket...


Első, sajnálom a műmosolyt, kifogjátok bírni! :)

2012. dec. 25. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

meglepetésekkel teli. kaptam 2008 -ban lejárt bonbont,és 1 üveg száritott paradicsomot.

Paradicsom allergiám van semmit nem ehetek ami paradicsomot tartalmaz.. fulladásos rohamaim lesznek ..

10 éve vagyunk házasok ..

36/N

2012. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Én beb*sztam az apósommal.

Nem volt gáz,elvégre ők itattak.Ingyen volt!

Az más kérdés,hogy szét lett okádva az asztal.

na mindegy!

20/F

2012. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
látom a paletta változatos. :D
2012. dec. 25. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont semmit sem kaptam az anyósomtól, de még mindig jobb, mint valami lepasszolt xar. 4-es, sajnálom, hogy veletek sem törődnek semennyire sem...
2012. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is sajnálom...
2012. dec. 25. 21:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Tegnap mentünk hozzájuk, akkor gyűlt össze a család, majd délután mentünk a szüleimhez. Szent estét mindig kettesben töltjük. Most nem voltak nagy ajándékozások mert jövőre lesz az esküvőnk,így inkább arra kell a pénz.


22/N

2012. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Borzalmas volt. 3 év után először kaptam meghívást tőlük, de bár ne lett volna így. A párom egyik testvére duzzogott, a másik a menyasszonyát szapulta, a kisgyerekük végigböfögte az egész vacsit, anyós ivott szokásához híven, az aktuális pasija meg a kisgyerekre ráordított, hogy a "k. anyádat", ott az anyja előtt. Senki nem védte meg szerencsétlent. Nagyon ciki volt. Hál'Istennek 40 perc után le is léptünk. De a párom mamájáéknál meg nálunk már nagyon jó volt:) Ez a két hely tuti biztos, hogy mindig jó:)
2012. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!