Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél neki, ha a párod...

Örülnél neki, ha a párod magára tetováltatná a keresztneved kezdőbetűjét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mert nem szeretem a tetoválásokat, de ha tetszenének, akkor örülnék :)
2012. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert ez örökös lenne és ha szakítanánk akkor bánná a dolgot plusz a párom bőre elég érzékeny mindenre még a nyakláncot sem viseli el amit tőlem kapott mert egy idő után irritálni kezdi a bőrét és kipattog tőle. Meg könnyen szárad és egy enyhe fém allergiája is van. A tetoválással sem szeretném ha tönkretenné, mert nem kell bizonyítania a dolgot mivel tudom jól hogy szeret engem.
2012. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a tetoválásokat, de nekem olyan fura lenne. Egy betű... Na milyen már. Tök fantáziátlan. Ha valami ábra, jelenet lenne, ami kifejezi az érzéseit (nem valami gagyi szívecske), meg fogja a kapcsolatunk hangulatát, történetét jelképezi vagy ilyesmi, az egészen más, mint egy ilyen fantáziátlan valami.
2012. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek.
2012. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Quorra ***** válasza:
100%
Nem.
2012. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak szimplan egy betüt, annak biztos, hogy nem... Fantaziatlan, tulsagosan kötött es tömeg ötlet... Ez ugyanolyan, mintha a nevemet tetovaltatna magara, ami szinten idetlen... Mindig az jut eszembe rola, hogy egy par eve egy "modell" csaj magara tetovaltatta a baratja nevet, majd szakitottak es a következö pasijanak a nevere modositotta, egy pillangoval, igy lett Sebestyenböl, Szabi meg en felirat... Vajon hanyszor lehet meg modositani?....

Pedig a ferjemnek is vannak ram utalo tetovalasai, egy nonfigurativ sarkany van a karjan, abba van beletervezve a keresztnevem kezdö betüje es egy kis szivecske, de ha nem direktbe keresed akkor eszre sem lehet venni egyiket sem, a mai napig aldom a tetovalo sracot miatta :)

Illetve egy kis focilabda van az oldalan, mert egy foci meccsen talalkoztunk legelöször, ez meg olyan "huuu de ferfi vagyok es szeretem a fooocit, mert az jo dolog" mas szemeben de mi megis tudjuk a jelenteset.

Ugyanugy nekem is megvannak a ra utalo tetovalasaim, egy kis lufi van a csipö csontomnal amiben a nevenek a kezdöbetüi vannak, szerencsere egy masik nyelven pont igy van a "fel" szo igy senkinek nem tünik fel, hogy az Ö neve lenne :) Es a kis foci labda rajtam is szerepel :)

2012. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Tele vagyok varrva nő létemre, 7 éve vagyok lassan párommal együtt, de nagyon nem örülnék neki, ha ilyet tenne.

Sose lehet tudni alapon. Aztán egész életében ott virítani neki egy nagy M betű, szép kis emlék lenne. :D

2012. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Mi a férjemmel csináltatunk,neki a vállán van az én nevem kezdőbetűje,nekem meg a csuklómon az övé.

2012. dec. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Szeretem a tetkókat, és tudom, hogy soha nem fogunk elválni...szóval ezzel sem lenne probléma a későbbiekben. Viszont lehetne fantáziadúsabb....
2012. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám azt, hogy nagyon dühös vagy szomorú lennék, de nem lennék meghatva sem, és nem is örülnék neki. Nem igazán szeretem a tetoválásokat, kivéve egy-két igen igényes, ötletes darabot, de ezek olyan tucatok... és a páromnak a stílusához sem illenének.
2012. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!