Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezen megsértődtetek volna?...

Ti ezen megsértődtetek volna? Ha egy napot a voltférjemmel (és a gyerekkel) töltöttem?

Figyelt kérdés
Elváltam, van két közös gyerekünk. A kicsi belázasodott karácsonykor, így itthon maradtam vele 25-én. Míg a párom elment a szüleihez, a nagyobbik gyerek az apjához. 26-án a volt férjem és a fiam lejött megnézni a kicsit, és itt maradtak. Mesét néztünk, társasoztunk, közben a kicsi ápoltuk stb. Mikor este megjött a párom, elmondtam neki, erre hisztizni és féltékenykedni kezdett. Nem értem most miért, eddig soha nem volt problémája. Nem mondom, hogy túl jó a viszonyunk a volt férjemmel, de azért le tudunk ülni normálisan ha a gyerekekről van szó. Most így alakult. Én nem látok benne semmi rosszat, nem is értem az egészet. 1 éve vagyunk együtt egyébként.

2012. dec. 28. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem esett volna jól nekem sem,de nem hiszem,hogy hisztiztem volna ezért.
2012. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg a jelenlegi férjed hogy ő hogy máshogy oldotta volna meg hogy a beteg gyerek is találkozzon az apjával de te ne legyél ott? Mivel ez egy kényszerhelyzet volt, nem sértődnék meg, lehet kicsit fura lenne. Esetleg máskor ha ilyen lesz, akkor hívd fel előre a férjed, h ő is haza tudjon jönni a lelkivilága megnyugtatása érdekében. Bár az is fura,h egyedül hagy egy beteg gyerekkel, amikor szabin van, a nagyszülők is átjöhettek volna, ha mindenképp talizni akartak.
2012. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Én sem értem mi baja ezzel a párodnak. Szerintem normálisan viselkedtetek.

Mondom ezt úgy, hogy a férjem is elvált, és vannak gyerekei az előző házasságából. Kellett egy kis idő míg megértettem, hogy mit is jelent elváltnak lenni, gyerekkel. De előtte sem hisztiztem semmi miatt. Max voltak dolgok amik kicsit rosszul estek, de azért van a kicsiszánk hogy megbeszéljük :)

2012. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A szülei vidéken élnek, ott gyűlt össze a család, ezért ment le. Ezzel nem volt gondom, hisz a családja, nekünk meg még nincs kialakított karácsonyi rendszerünk. Úgy volt, hogy a gyerekek 25-26 között az apjukkal lesznek, de mivel a kicsi beteg lett, vele maradtam. Nem volt megbeszélve, hogy átjön, mint írtam ő is csak beugrani akart egy kis időre, de végül itt maradtak egész napra.

Nem tudom fordított esetben hogyan esett volna, szerintem nem is érdekelt volna, de nem vagyunk egyformák.

2012. dec. 28. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

És hol volt a harmadik gyerek?

Nem értem.

Van egy fiad, aki az apjához ment, majd másnap visszajöttek.

Van két közös gyerek az új pároddal, az egyik betegen otthon maradt, őt látogatta meg az előző párod?

Ez azért fura.

2012. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mindkét gyerek a volt férjedé?

És az új párodtól nincs?

Ez esetben felháborítóan reagált arra, hogy a gyerekek az apjukkal karácsonyoztak.

No, és az is érdekes, hogy karácsonykor otthon hagyja a családját.

2012. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Két gyerek van, mindkettő a volt férjemé. Közös még nincs, 1 éve vagyunk együtt.
2012. dec. 28. 15:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Közben megértettem, írtam

:-)))

2012. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért hisztizett, mit gondolt, hogy körbedugtátok a házat, míg a két kisgyerek nézte? Vagy mi? Ezt azért megkérdezném tőle. Felnőtt emberek vagytok, akiknek muszáj értelmes kapcsolatot fenntartaniuk a két közös gyermek érdekében. Ha ezt a párod nem tudja elfogadni, akkor ne létesítsen kapcsolatot elvált, két gyermekes édesanyával. Egyébként meg gratulálok neki, hogy magatokra hagyott karácsonykor. Annyi esze lehetett volna, hogy lemondja a szüleivel a közös karácsonyt, veletek marad, majd ha a kicsi meggyógyul együtt lementetek volna a két ünnep közt, vagy pedig meghívta volna a szüleit hozzátok ünnepelni.
2012. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én egyáltalán nem sértődtem volna meg, teljesen normálisnak tartom, mert szerintem a gyerekeknek is jót tesz, és ha a férjed igazán bízna benned és megértő lenne, akkor nem kezd el ilyenen hisztizni.De ez az én véleményem.
2012. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!