Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy elveszítem apumat....

Félek, hogy elveszítem apumat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideje valamiért félek, hogy meg fog halni. Egész nap vezet a munkája miatt, az nyugtat vamennyire, hogy tapasztalt sofőr mert már 20 éve kamionozik. De vezethet bármennyire jól, ha 1 másik nem tud. Gyakran álmodok olyat, hogy meghal balesetben, megölik, beteg lesz. Félek, hogy annyira kimerül, hogy elalszik vagy a sok idegeskedéstől szívrohamot kap stb. Most kiderült, hogy van valami májbetegsége de nem vészes. Ha ő meghalna, akkor én is. Nem tudom mit csinálnék. Próbálok nem gondolni ilyenekre de nagyon féltem és sokszor eszembe jut. Mit tegyek?

15/L



2012. dec. 28. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint akinek megálmodod a halálát, az sokáig fog élni. :)
2012. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak, hogy cipeljen el egy pszichomókushoz, mert ez nem normális gondolatmenet egy 15 éves gyereknél, aki normális családban él.
2012. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hallottam róla. Ha ez tényleg így lenne akkor élne 600 évig is :)

Olyan álmok voltak mintha tényleg megtörtént volna, másnap alig mertem kimenni a konyhába mert kétszer álmodtam,hogy lelőtték ott meg hogy én öltem meg.

2012. dec. 28. 23:41
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem egészséges ez a túlzott aggódás, elhiszem, hogy félted édesapádat (ez teljesen természetes), de ne görcsölj rá ennyire. Mint írtad apukád tapasztalt sofőr, bízz a rutinjában. Egyébként az én anyukám pont egy vezetés közben elalvó kamionsofőr miatt halt meg pontosan 1 éve, mindössze 38 évesen. :(
2012. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Apám 40 éves.

2012. dec. 28. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!