Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindig az a...

Mit tegyek, ha mindig az a kaja amit a tesom akar, mert válogatos, és mindig rántothús van sült krumblival és ugyan az a süti amit én utálok!?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 12:36
 1/6 kimas válasza:
68%
Agy hangot a nemtetszésednek..Nem igaz hogy nem értenék meg.Vagy hajrá és sütőt meg szakácskönyvet a kézbe.
2013. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike akkor inkább sütök ,mert ebben a családban amiota megszületett a tesom én ugyérzem engem magasról leszarnak!!!
2013. jan. 13. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Tanulj meg főzni. Ja, és írni is. A kérdésed helyesen: Mit tegyek, ha mindig az a kaja, amit a tesóm akar, mert válogatós, és mindig rántott hús van sült krumplival, és ugyanaz a süti, amit én utálok? Bár még így is elég ömlesztett, de tűrhetőbb.
2013. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Minden egyes alkalommal egy szó nélkül edd meg, és adj hálát, hogy húst rakosgathatsz a szádba, meg sütit!

Szerintem ezt tedd!!

2013. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem értek veled egyet, előző. Miért kéne mindenkinek olyan ételt enni, amit ki nem állhat, és hálálkodni, csak azért, mert nem mindenki teheti ezt meg? Szép dolog, ha valaki segít a rászorulókon, de attól nekik nem lesz jobb, hogy mi is úgy élünk, mint a szegények, vagy olyat eszünk fintorogva, amit a hátunk közepére sem kívánunk. Ezt a hozzáállást soha nem értettem.
2013. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó 2:

NEM UTÁLOM CSAK MÁR UNOM!!!

2013. jan. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!