Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a lányotok megőrizné a szüzességét a házasságig?

Figyelt kérdés
Csakis szülők válaszát várom!
2013. jan. 18. 15:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem örülnék neki, de hát mit tehet az ember...
2013. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Én végülis örülnék, bár velem nem így történt.
2013. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem örülnék neki.


Ne 14 évesen szexeljen az első szembejövővel,de ne is tapasztalatlanul ugorjon bele a házasságba.

Éljenek együtt 1-2 évet házasság előtt,próbálják ki,működik-e minden.

2013. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem örülnék neki. Ez így "zsákbamacska". Ha nem működik a szex, elválnak?

Örüljünk, hogy már nem azt a régi világot éljük, mikor elvárt volt a szüzesség.

Mindenkinek saját döntése. De a cipőt is felpróbáljuk, mielőtt megvesszük.

Egy szülő, aki első házasságát szüzen kötötte, mert ez volt az elvárás. Életem legrosszabb döntése volt.

Válás lett a vége.

2013. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%

Én sem örülnék. Ahogy annak sem ha fiatalon férjhez menne (talán a két dolog között van összefüggés) Éljen, tapasztaljon. Nem akarom, hogy összefeküdjön mindenkivel ész nélkül, de azért legyen túl pár kapcsolaton, akár hosszabbon, akár rövidebben. Ezt természetesen nem a szex miatt mondom. Bár szerintem nem árt ha ebben is viszonyítási alap.

Ha meg 18 évesen férjhez meg akkor az ellen sem tehetek semmit. És lehet úgy lesz boldog élete :)

2013. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem örülnék. Fontos, hogy megismerje a testét, az igényeit, mielőtt elkötelezi magát. Nem egy olyan párt ismerek, akik amiatt váltak el, mert esküvő után derült ki, hogy egyáltalán nem passzolnak az ágyban.
2013. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Bár még kicsi a lányom,de szerintem ez legyen az ő döntése.Viszont nem szeretném úgy nevelni,hogy mindezt azért tegye,mert a szexualitást valami "bűnös" dolognak látja.

Jó dolog,ha az ember vár az igazira meg minden,de saját meggyőződésből tegye,és ha már "csinálja"tudja kifejezni az igényeit.Anyám pl. csak azért várt,mert ezt nevelték belé,ennek meg is lett az eredménye mai napig nem tudja élvezni a szexet,egyszer megkérdezte tőlem egy őszinte pillanatában,hogy volt-e már orgazmusom,mert neki sosem..Mindezt pedig nem azért,mert apu egy vadállat lenne,aki nem figyel rá,csak anyu nem tudja/meri kifejezni,hogy neki hogyan lehetne jobb,ilyen gátlásokat alakított ki benne a neveltetése.

De még egyszer mondom,szerintem nekem ehhez semmi közöm nem lesz...Szeretném,ha a lányom ilyenekben egyedül képes lenne majd dönteni..

2013. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazan erdekel, hogy megorzi e, vagy sem. A lenyeg, hogy ne 14-15 evesen kezdjen nemi eletet elni. Hogy o "tartogatja e" magat vagy sem, ez mar onnantol az o dolga.
2013. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
te így tervezed?
2013. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem szólnék. A nemi élete a legbelsőbb magánügye. Ha gondolok is bármit magamban róla, nem mondanám el neki, mert nem akarnám befolyásolni a döntését.
2013. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!