Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagod, aki se...

Van olyan családtagod, aki se tanulni, se dolgozni nem akar?

Figyelt kérdés
Csak tengődik, egyetemre jár, de nem tanul, és már 20 felett van.
2013. jan. 22. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Húha! Látom valaki nagyon kiakadt a válaszomon, mert nagyon lepontozott! Nem tudom, mi volt ezzel a gond, de sebaj! Én nem nézem jó szemmel azt, ha egy fiatal otthagyja az iskolát, mert így utólag rossz választásnak tartja, de a munka meg büdös, és a szülein élősködik. Mert ugye igényei azok vannak.... Vagy suliba jár, de a tanulás már nem tetszetős!
2013. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, a macskám.
2013. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nekem meg a kutyám.. ;-Đ

Komolyra forditva sztem sok ilyen fiatal és öreg van és egyre több lesz.

Ha vki nem ért a szakmájához v soha nem tudott benne lehelyezkedni v gyakorlatoto szerezni az sehova se fog kelleni.Ha meg kiégett,v hüje ahhoz h továbtanuljon v csak átképezze magát nincs a mi inspirálja hiányzik motiváció v netán nincs rá pénze hiányoznak a továbbtanuláshoz szükséges feltételek akkor továbbképezni sem fogja tudni magát .Ez egy csapda amibe sokan beleesnek és benne is maradnak .Mellesleg a továbbtanulás vagy ahogy ma nevezik az ún; holtig tartó tanulás se garancia semmire nem fog a visz felszinén tartani mivel sokdiplomás emberek tömkelege van munkanélkül évek v akár évtizedek óta. Ha szakmunkásnak tanulsz a kétkezi iparágak se se fogják garantálni senkinek sem az élethosszig tartó munkahelyet

2018. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#7

Ötven évesen azért gáz már...

Huszon évesen még egy dolog,de ötven évesen

2020. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!