Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de egyáltalán nem...

Szeretem, de egyáltalán nem kívánom a férjem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Annyi csalódást okozott az elmúlt pár hónapban/évben, hogy egyszerűen már nem tudok felnézni rá, nem tudom tisztelni, bízni benne és ez nálam itt csapódik le. Már egyáltalán nem izgat fel, de ettől függetlenül szeretem őt, gondoskodok róla, mosok, főzök, takarítok rá, nevelem a gyerekünket. Viszont mint férfi, már egyáltalán nem vonzó a számomra.

Volt talán másfél év, amikor minden közeledésemet elutasította, most meg a szememre hányja, hogy én nem fekszek le vele... nem mintha annyira erőltetné most, és én még mindig többször vagyok vele így is, mint anno ő velem.


2013. jan. 29. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú, amit mesélsz, mert ha egy férfira azt tudod mondani, hogy nem nézel fel rá, nem tiszteled, nem bízol benne és nem kívánod, akkor ki kell mondnai, hogy nem is szereted. A kettő ellentmond egymásnak. Teljes mértékben. Az együttléteitek, amennyi maradt, csak dugás, nincs benne semmi szeretet, különben nem beszélnétek így egymással, egymásról. A takarításnak meg a gyereknevelésnek semmi köze a kapcsolatotokhoz. Ezek a körülményeid. Két lehetőséged van. Vagy családsegítőhöz mentek és eljártok terápiára, már ha látjátok értelmét és mindketten akarjátok, vagy elváltok és kerestek egy olyan társat, akit szeretni és tisztelni tudtok. Ami most van, az a nagy Semmi.
2013. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
elég szomorú,hogy még ezek után ki is szolgálod teljesen.
2013. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Ennek a történetnek vége.


Ha tényleg csak 1 gyereketek van(akár apás, akár nem apás)-én lépnék. Több gyerek esetében nem.

2013. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mégis úgy érzem, hogy nem tudom elhagyni, nem magamat féltem, mert én úgy érzem, hogy talpra tudnék állni, hanem őt! Eddig is mindig én fogtam a kezét, terelgettem a helyes irányba, ha elhagyom, ráadásul elveszem az imádott fiát, akkor mi lesz vele? Lecsúszik végképp és nem tud majd helyrerázódni! De nekem is egy életem van...
2013. jan. 29. 13:14
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4


Külön élve is tudod segiteni őt, hiszen kell is, mert a gyermeked apja.

2013. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nem kívánod és tudod is az okát, nem szokott helyre jönni. Ne sajnáld, és sajnálatból ne marad mellette...Ő sajnált amikor közeledtél hozzá, legalábbis érdekelte?
2013. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
neked két gyereked van
2013. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy és anya, és nem jótékonysági intézmény. Ha most leéled vele az életed, 80 évesen nem csak hogy nem fogod tisztelni, de gyűlölni fogod, amiért lepazaroltad mellette az életed! Gondold végig ezt az utat és a másikat is. Nem egyszerű, de ha nem vagy boldog, és ő sem az, a gyerek sem lesz az. Látogathatja, ahogy minden normális apa szokta a gyerekét, neked meg esélyed lenne újra nőnek érezni magad, és megérdemelsz egy olyan társat, akivel összeilletek, akinek fontos vagy, aki boldognak akar látni és ezért mindent meg is tesz, nem csak szemrehányásokból, és sajnáltatásból áll az élet!
2013. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez elég lényegre törő volt, kedves 7. válaszoló! Van benne igazság, nem is kevés.

Nem tudom, hogyan segíthetném őt, ha elhagyom. Nyilván ő lesz a sértett fél, fogalmam sincs, hogy reagálna egyáltalán a válás kérdésre, de biztosan mélységesen megbántódna és haragudna. Úgy érzem, amíg ennyi a félelem bennem a jövőjével kapcsolatban, addig nem tudom nyugodt lelkiismerettel itt hagyni.

2013. jan. 29. 13:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább a saját jövőddel kapcsolatban vagy tele félelemmel?
2013. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!