Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, hogy 17 évesen...

Elfogadható, hogy 17 évesen anya meg akarja mondani, hogy lehet e barátom vagy sem?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, hogy van beleszólása, ha például egy sorozatgyilkost hozok haza vagy ilyesmi. De a srác totálisan normális és pont illik is hozzám. Imádok vele lenni és mindig megnevettet. Látszik is rjtam, hogy sokkal boldogabb vagyok, mióta megismertem. Tegnap este elhívott moziba. Utána megkért, hogy legyek a barátnője. Gondolkozás nélkül igent mondtam. Most meséltem el anyának(mellékesen anya ismeri a mamáját és az anyukáját). Erre mit mondott: "Ajjjj megmondtam, hogy csak haverkodnod szabad!!!!! De idióta vagy."


Pedig anya is csupa jó dolgot mondott a mamájáról és az anyukájáról. akkor nekem miért csak haverkodni szabad? és miért vagyok idióta, hogy 17 évesen barátom van? Ezekre anyu nem hajlandó válaszolni.


Más szülő is így van vele?


2013. febr. 3. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb igen. Az egyenlet: te+pár+kis idő=szex=baba

De persze ezt ki lehetne védeni ha a tiniket időben felvilágosítanák és támogatnák a fogamzásgátlásban.


A másik képlet: te+pár=szülőktől való eltávolodás.

Ezt nem nagyon lehet kivédeni csak jó szülői kapcsolattal.


Sok szülő ilyenkor ébred rá, hogy a gyerekek felnőnek, és hamarosan már nem Anya lesz első az életünkben hanem mondjuk a párunk.

2013. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az én anyám sose mondott ilyet. még azt is elfogadta ha nem tul joarcu egyént hoztam haza.öket is megszerette. sztem a normális szülö ugy van vele h ha a gyereke boldog és nem gátolja a tanulásban ,na meg nem keveredik bele semmibe akkor nyugodtan pasizhat.
2013. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van annyi eszem, hogy nem esek teherbe idő előtt. Ezt anya is tudja, ettől kell a legkevésbé félnie. :)

Az, hogy eltávolodok tőle nem hiszem, hogy fenn állna. Elvégre minden nap látom anyut, de ha eddig is valami miatt nem találkoztunk egy napig, tuti, hogy felhívtam, hogy tudja élek és még mindig tudom, hogy ő is van. Ez sem hiszem, hogy neki kizáró ok lehetne.

Amit még nem értek az az, hogy nővéremmel meg totálisan laza volt. Ő is 17 volt, amikor megismerkedett a mostani párjával, aki már a vőlegénye és boldogan élnek. Még baba sincs és anyut sem felejtette el. :)

2013. febr. 3. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:

csak idő kérdése és megszokja. Én is 17 voltam mikor megismertem a páromat, akkor nem fogadták túl lelkesen. Azóta eltelt 5,5 év, már együtt lakunk.


Előbb utóbb a gyerekek elhagyják a családi fészket, anyuci szoknyáját. Csak ez nehéz egy szülőnek

2013. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!