Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a csaladon...

Mi a velemenyetek a csaladon beluli trollkodasrol? Szoktatok trollkodni a rokonaitokkal? Hogyan szoktak ra reagalni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kifejtenéd?
2013. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Trollkodni, szivatni, megviccelni...
2013. febr. 3. 17:31
 3/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Családon belüli trollkodás. röhögök. :D
2013. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

igen....bátyámmal szoktunk fogadni meg ilyesmi. Egyszer fogadtunk valamin (még csak kb. 15 éves voltam, ő 16), hogy hogya megcsinál valamit (már nem tudom mit), akkor körbe futja meztelenül az udvarunkat( kertesházban lakunk), és ő vesztett. :D

meg egyszer fogadtunk hogy ki tud megenni egy nagy evőkanál fahéjjat, előszőr ő ette meg, kiköhigte a felét a gyomrából vissza (!), és hányt is xD

ezek után én inkább nem álltam ki a "próbát", úgyhogy adhatott nekem bármikor rendes pofont (pofogadás, mint az így jártam anyátokkalban :D)

különben miért kell ilyen hülye kérdéseket feltenni?? "trollkodás", a tököm tele van vele! 28/F

2013. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vegreee ertiii valaki :D xD
2013. febr. 3. 17:40
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyszer viccből kifestettem a házat kívülről sárgára majd utca frontra egy 12 négyzetméteres mosolygó arcot festettem. Anyám olyan fáradtan ért haza ,hogy észre sem vette. Másnap dél körűl amikor boltba indúlt akkor vette észre. Nevezhetjük akár trollkodásnak is ,de sírt örömében....

Amúgy faterral régen sokat szivattuk egymást... Villanykapcsoló polaritás fordítás dugalj egyik vezeték lekötése, ajtó bereteszelés stb... Kreatív volt az öreg:')

2013. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Öcsém, nővérem, nevelőfaterom meg én szoktunk néha viccelődni egymással.. Anyát kihagyjuk belőle, mert ő nem érti a viccet.. Bár mi általában csak beszólogatunk.. Meg ilyen enyhébb dolgokat művelünk..(a házat nem festenénk át) Attól is függ mennyire vagyunk fáradtak, meg mióta nem láttuk egymást.. Pl, ha nem tudom hány hét után pont egyszerre megyünk haza a nővéremmel hétvégén abból tuti, hogy egy egész hétvégés megőrülés van.. Túl sok hülyeséget hozunk ki egymásból..:) 23/L
2013. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Erről a nagymamámék jutottak eszembe,ők minden nap viccelték egymást.Legnagyobb az volt amikor nagyapám ült a heverője szélén és nézte a tv-t.A heverő le volt takarva pléddel,és a kezével épp rátámaszkodott.Nagyanyám a film legjobb részénél hopp kihúzta nagyapám keze alól a plédet,aki eldőlt.Nagyapám erre úgy megkergette,az asztal körül,hogy ahogy éppen ebédeltem,elhúztak engem székestül.Mintha ma lenne,pedig 25 éve volt.Vagy "Jé egy szúnyog!"felkiáltással iszonyúakat csaptak légycsapóval egymásra amíg a másik nem figyelt.Vicces kis öregek voltak.
2013. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Nálunk senki se normális,így elő-előfordulnak ilyen hülyeségek.Anyámmal napi szinten ökörködünk,volt,hogy úgy felkapott,hogy mind a ketten elestünk,meg a vizes kezünket a másik arcába rázzuk;néha azzal cukkol,hogy hülye fejeket vág és röhögtet akkor is,amikor nem kéne stb :D Mint a hülyegyerekek kb olyanok vagyunk,persze házon kívül viselkedünk xD.Illetve,anyukám és nagynéném koprodukciója,hogy az erősen mszp-s(mi úgy vagyunk vele,egyik párt se jobb a másiknál)nagyfater szobaajtajára egy,az újságból kivágott hatalmas Gyurcsány-fejet ragasztottak...És hetekig azt kellett néznünk,mikor a fater ajtaja előtt elment valaki :D
2013. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!