Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok. Anyukám...

17 éves fiú vagyok. Anyukám kidobott otthonról, mert csi9náltattam egy eléggé vallásellenes tetoválást. Mit tudok tenni hogy lenyugodjon?

Figyelt kérdés

most a legajobb barátom szüleinél vok, de ez így nem mehet tovább. itt nem maradhatok. max nagymamámhoz mehetek, de ő meg szintén mérges mert anyukám felhívta, de ő nem dobna ki, csak piszkálna:( megbántam . de egyszerüen nem tudtam már elviselni a sok süketelést, és ezért csináltattam egy ilyen jézusos figurát motoron. tudom hogy gyerekes és bunkó, de 1 gyerek vagyok, 2 elegem lett a vallásból, és a templomosdiból, mert meleg vagyok. mit tudnék tenni?


17f



#vallás #tini #tetoválás #Jézus #kidobtak othonról
2013. febr. 3. 19:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Hát barátom, itt most kapni fogsz rendesen...
2013. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
nagyon remélem h segítséget.
2013. febr. 3. 19:56
 3/43 anonim ***** válasza:
88%

mivel 17 vagy, ezért szerintem ha "véletlenül" összefutsz egy rendőrrel, akkor neki kötelessége lenne hazavinni.

Gondolom ezt abból, hogy 18 alatt, ha szülő hívja a rendőrt, az hazaviszi a gyereket.

A tetoválás nem volt jó ötlet, de le lehet szedetni.

2013. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%

sok mindent nem tudsz már tenni. max annyit, hogy írsz egy levelet anyukádnak, hogy megbántad, meg hogy mi vitt rá arra, hogy ezt csináld.

amúgy meg nem dobhat ki... még nem vagy nagykorú szóval felelősséggel tartozik... kiváncsi lennék hogyan számolna el a lelkiismeretével, ha valami történne ez idő alatt veled... gyönyörű...

2013. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Júúúj, most jönnek majd a múltkori hozzászólók, amúgy te tuti az vagy akit már előtte kidobtak és még pluszban a tetkót is ellenezték neki, csak akkor a nagyinál lakás volt...kevés idő telt el azóta hogy kiírtad, ilyen hamar nem kellett volna mert amit itt kapsz az okoskodásra kiéhezett nőktől...te jó ég :D
2013. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

"elegem lett a vallásból, és a templomosdiból, mert meleg vagyok"


Hol itt az összefüggés?...


Én a tetoválót is elővenném, ugyanis 18 év alatt kell a szülő engedélye is.


Ha a problémád nem kamu (...), akkor sokat nem tehetsz, csak megvárod, míg anyukád lehiggad.

2013. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Hátha idővel a szüleid megenyhülnek, ha lecsillapodnak a kedélyek. A nagymamádnál megpróbálkozhatsz, hátha ő segít... Általában egy őszinte vallomás meg szokta tenni a hatását akkor, amikor már nem forr a többi családtag feje a dühtől.


Egyébként muszáj leírni a véleményemet azzal kapcsolatban, hogy a keresztény ugye azt jelenti, hogy Krisztust követő, de egy csomó emberkének az sem jut el az agyáig, hogy "Szeresd felebarátodat, mint magadat"...

2013. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Én még tuti nem írtam ilyet ki, mivel még nem történt velem ilyen. mondjuk már többször fenyegetett anyukám ha nem viselkedek mehetek, de még sosem volt ilyen. nagyon rosszul esik, és bevallom sírás határán vok. szeretnék hazamenni anyukámhoz de nemtudok:(
2013. febr. 3. 20:04
 9/43 anonim ***** válasza:
55%

Végül is milyen segítséget vársz?? Vállveregetést?? 17 évesen ha felnőttnek érzed magad ahhoz hogy ilyen tetkót csináltass, hogy kijelentsd hogy elég a vallásból, templomból, és meleg vagyok.. akkor legyél felnőtt ahhoz is hogy 17 évesen megpróbálsz egyedül boldogulni az életben.

Ha meg gyereknek érzed magad akkor kezdheted azzal, hogy

1. lézeres műtéttel eltüntetted a tetkódat, és anyud megbocsájt, visszaenged.

2. Nem kell hogy istenhívő legyél, vagy templomba járó, de tiszteld a másik sok milliót aki vallásos, és ők hisznek az istenben, templomba járnak..

A melegre nem reagálok, mert nem a magán szexuális életed nem tartozik senkire. Így felesleges ország-világ előtt kikiabálni..

2013. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Menj nagyidhoz, egy kis piszkálódás kibírható amíg rendezed a helyzetet anyuddal.

Hívd fel anyukádat és kérd meg, hogy had mehess haza,hogy tisztázzátok a helyzetet.

2013. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!