Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma Dóra, Dorottya nap van!...

Ma Dóra, Dorottya nap van! Kinek tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés
Nekem a Dorottya tetszik nagyon! Tuti ezt a nevet adom majd :-) De a Dóra se rossz, sőt! :-)
2013. febr. 6. 00:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és szívesen, akinek eszébe juttattam a névnapot! De látom, valaki öncélúan lepontozgatott mindenkit, csak azt hagyta meg, amiből látszik, hogy nem tetszik neki ez a név. Ez annyira idegesítő, és nagyfokú butaságra vall.
2013. febr. 6. 07:36
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

A kedvenc nevem a Doroti ami a Dorottyából önállósult!

Viszont a Dorottyát abszolút nem szeretem és nem tetszik!

A Dóra-Óra megint nem, ráadásul minden Dóri ismerősőm csúnya és k.va. Persze biztos vannak rendes lányok is ezzel a névvel! Nekik Boldog Névnapot!

2013. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: MINDENKINEK boldog névnapot, aki ezt a nevet viseli!
2013. febr. 6. 07:49
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép nevek, csak nekem rossz emlékeim fűződnek hozzá :(... de maga a név nagyon szép mindkettő!


(életem folyamán 2 lányt ismertem ilyen névvel, rosszindulatú természetűek voltak)

2013. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
A Dóra annyira nem tetszik, bár inkább az, nekem is a DoROTTYa olyan béna. rotty...rotty... tényleg mint a fingás vagy nem tudom. Szerintem nagyon béna név.
2013. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Én Dóra vagyok (ki vagyok békülve a nevemmel, számomra semleges), az unokatesóm meg, hogy ne legyen névhalmozás, Dorottyának nevezte el a lányát. Erre jött a jóképességű dédimama és elkezdte a szerencsétlen gyereket "Rotyikám"-nak hívni... Szegény szerintem egy életre megutálta a nevét.
2013. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Dorottya vagyok. Nagyon érdekes, amit a csúfolódásról írtok. 21 évem alatt engem kismillió módon csúfoltak (ahogy szerintem mindenki mást is), de valahogy senkinek nem jutott eszébe ez a fingóhang. Nekem sem, itt a gyakorin olvastam először. Mindenesetre én szeretem a nevem, nem érdekel kinek nem tetszik, nem neki kell viselnie :) Sokkal kevésbé lennék kibékülve a mostanában adott, "különleges" nevekkel (pl. Dzsesszika, Hunóra, Hanga stb)...
2013. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%
Ahogy a fingó hanggal ki vagy békülve, ugyanúgy ki lennél a Dzsesszikával is. A gyerek azt szokja meg, ami van. Akkor is, ha Klotild, meg akkor is ha Rikárdó. Neki nem lesz érdekes, hogy milyen neve van, mikor születése óta mindenki, akit ismer így hívja.
2013. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A Dóra tetszik, de az egyik barátnőmet így hívják, és barátokról nem nevezném el a gyerekem. A másik pedig, hogy ez a nap az én születésnapom is, és szerintem nem jó az, ha a családban direkt összesűrítik a születés és névnapokat (pl. a gyereket úgy nevezik el, amelyik napon született), csak hogy minél kevesebbet kelljen egymással törődni.
2013. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Nekem :D (még véletlenül sem azért, mert Dorottya vagyok :D legjobb barátnőm meg Dóra :P)
2013. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!