Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is meghatóak ezek a...

Másoknak is meghatóak ezek a szép jelenetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érzékeny tipus, de mégis könybe lábadt a szemem.

http://www.youtube.com/watch?v=uSMlIM9zLio&feature=endscreen..


2013. febr. 11. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt még sokszor megkérdezed?
2013. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem volna? Nem is tudtam. De azért egy linket adjál már, hogy tudjam, hol találom.
2013. febr. 11. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen! :)Nekem még ez tetszik nagyon: http://www.youtube.com/watch?v=YHrnTgpbiLo&list=PL53B6AF5B27..

(bár furcsa belegondolni, hogy talán lelőtt a háborúban pár katona pár embert, akik már sosem fognak így hazatérni a szeretteikhez... )

2013. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ja. Egészen addig, amíg bele nem gondolok, hogy valahol van egy afgán, iraki kisgyerek, aki ugyanígy várja, várná az apját, csak az már sose fog hazatérni.
2013. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-.-
2013. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az jut erről mindig eszembe, h duplájára nőtt azoknak a férfiaknak a száma, akik nem a saját gyereküket nevelik, szal az asszonyt még ő kint harcolt más beütötte, ő meg most neveli, mert azt hiszi minden oké vagyis hitte, mert teszt mást mutatott.

És akkor hol van még az, amiről nem tudunk??

2013. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fú, látom ki is törölték a kommentem, mert az volt a véleményem, hogy mennyivel jobb lenne ezeknek a gyerekeknek, ha az apjuk otthon lenne, ahelyett, hogy Irakban vív egy olyan háborút, amely egyrészt 100%-osan felesleges, másrészt kiválóan meglenne amerikai beavatkozás nélkül is...:(


Arról nem is beszélve, amit mások is írnak: és az iraki gyerekek akik várják haza az apjukat, akit mondjuk épp az adott amerikai apuka ölt meg? Most komolyan hatódjak meg?

2013. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem tettél fel erről kérdést, de kb. minden héten felteszi valaki, tök felesleges. Szép és kész, sírjatok rajta, aztán felejtsétek el. Én megnéztem, egyáltalán nem mozgatott meg, mert nem tudom átérezni. Amúgy sem vagyok egy túl érzelmes ember nő létemre, szóval elég nehéz bármivel könnyeket csalni a szemembe, egy ilyen hatásvadás, érzelemhajhász videó pont nem ez a kategória.
2013. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!