Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Cigány...

Mi a véleményetek a Cigány Vajda fia esküvőjéről ami a Magellánba volt? - És általában a Roma esküvőkről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Jól mutatja a cigány kultúrára jellemző felvágást, a sok pénzzel való villogást.
2009. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
napalmot rájuk, de komolyan. úgy általában a cigányokkal nincs bajom, de az ilyen győzike-félék mint ez a vájdá, harapjanak vízihullába. nem irigy vagyok, nekem is van pénzem, de hányok az ilyen alakoktól. :)
2009. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

A roma esküvőkkel nins gond.Éppúgy az anyakönyvi helvatalban,esetleg templomban esküdnek,mint a magyarok.És nincs is mindig lakodalom.

A vajda-kérdés már más tészta.Városunkban sok cigány él.Amikor még a telepen laktak, a legtapasztatabb öreg cigány volt a vajdájuk.Az rendet tartott közöttük,és mind engedelmeskedtek neki,Ha véletlen valamelyik lopott,akkor a rendőrök őt keresték fel,és ő előállította és megbüntette a bűnöst.

Amikor a telepet felszámolták,és beköltöztették őket a városba,a vajdaságot is eltörölte a hatalom.Azóta nincsenek cigányvajdák.(Az sem,aki rendet tartana közöttük.)

Akik most vajdának nevezik magukat,önjelölt vajdák.Esetleg néhány alárendeltjük választotta meg őket.Vásározásból,fuvarozásból,uzsorából gazdagodtak meg.

Az ő lakodalmuk csak cirkusz,hogy mutassák,nekik mennyi pénzük van.

2009. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És cigány temetést láttál már?... :-P


Valahol fenn van a neten a képriport : nagymama a kifalazott, tapétázott kriptában üvegkoporsóban, faragott intarziás szekrény, ágy, komód, asztal, székek, perzsa szőnyeg, a falon vadonatúj plazmaTV (nehogy nagymami lemaradjon a Móónikáásóóról), DVD-lejátszó, távirányítók... Mindez üvegtetővel lefedve...

Ja, nehogymár elfelejtsem : a kripta falain olajfestmények is voltak!... :]

2009. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigányoknak olyan a virrasztójuk , hogy a legtöbb magyar ember olyan esküvőt nem tud csinálni , mert nincs arra pénz . Egyszer hazafele véletlenül bele keveredtem egy ilyenbe és csak ámulni tudtam , hogy ezek mikre képesek
2009. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Baromira nem érdekel. Jó neki, hogy annyi pénze van. Amúgy a cigányok pénz nélkül is tudnak bulizni, azért nem nézem le őket, mert parádé náluk egy temetés is, más kultúra, más közeg, a zene egész életükben jelen van, és ahhoz tényleg jól értenek, akik közülük komolyan művelik. A felhajtás más tészta, az nem érdekel.
2009. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Én csak azt nem értem, hogy ezek az igen gazdag vajdák miért nem segítik a putriban élő övéiket?
2009. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Az, ami minden más esküvőről. Isten éltesse az ifjú párt!
2009. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Csupán csak az a bibi,hogy aki szervezte kicsi gyermekének Lakatos Atilla cigány vajda rajta van az APEH adóslistáján!Tehát az állam szponzorálta aki tőlünk adófizetőktől vonja a pénzt.Ismét fizettük a romák szórakozását.És még ilyen nyílt pénzszórás után sem hajtják be rajta az adósságot!
2009. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Kill them with fire! It always works.
2009. szept. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!