Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnôm nagypapájának...

A barátnôm nagypapájának rákja van ilyenkor mit lehet mondani vagy csinálni hogy ne legyen annyira szomorú, te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A nagypapa még de valószínû hogy meg fog halni hamarosan..

2013. febr. 28. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy sajnálod és ha gondolja beszélhettek róla ha akar. Vagy hagyd, hagy tegye helyre magában amennyire egyelőre tudja. Vagy kérdezd meg hogy tudsz e valamiben segíteni. Nehéz időszak elé néznek.
2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos átéltem azt, amit te most, sőt, az én mamám is rákban halt meg...igazán nem tudsz tenni semmi, légy kedves vele, állj mellette, hagyd, hogy kisirja magát a válladon. jah, gyakran ajánld fel, hogy látogassátok meg együtt a nagypapát.
2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Legyél vele,amennyit csak tudsz, próbáld elvonni mással a figyelmét, légy vele megértőbb és figyelj rá jobban,mint szoktál!

Valamint néha néha lepd meg egy kis csokival. Ne sokkal, de hidd el megörül neki, ráadásul boldogsághormonokat is szabadít fel.

Kitartás, nehéz napok lesznek.

2013. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huhh, ezen sajnos én is átestem, egy éve, csak én az unoka vagyok, nem a barátnő. Nem sokat lehet tenni ilyen esetben, bíztasd, legyél mellette, hallgasd meg, és tudasd, hogy számíthat rád. Nem lesz könnyű, neked sem, de neki meg főleg. Ha esetleg meghal, akkor pedig még nagyobb támogatásra lesz szüksége!
2013. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden attól függ milyen a barátnőd.Nekem 3éve halt meg a szomszéd nagymamám rákban.Mikor megtudtuk 2hónapos terhes voltam,azon izgultam megéri e hogy meglássa a dédunokáját és lehetőleg ne szenvedjen sokat.Nem beszéltünk róla sokat,tudomásul vettem hogy ez van.egyik reggel ébresztett a férjem hogy meghalt a mama,kértem fél órát egyedül,és az élet ment tovább.Nekem nagyon rossz lett volna ha sajnál vagy vigasztalgat,én ilyen vagyok.
2013. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne mondj, de hallgasd meg mindig.
2013. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!