Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy ez...

Mi az oka annak hogy ez történik itthon?

Figyelt kérdés

Nevelőapám 3 éves korom óta nevel.Soha nem volt felhőtlen a kapcsolatunk...

21 éves vagyok,most kezdek a melóhelyemen.itthon folyamatosan segítek,elpakolok utánuk stb.

Még is folyton én vagyok bántva,mindenért!!!

És már anya is kezd eltávolodni tőlem és nem foglalkozni semmivel. Van egy kis húgos is 10 éves,szegénnyel nem foglalkozik senki rajtam kívül.De mivel olyan mint a nevelőapám ezért folyton bánt,meg szekál ő is...

A másik nagy probléma még az alkohol ...amit apám nem igazán vet meg.

Van egy komoly kapcsolatom,ő az egyetlen támaszom.Segít is mindenben,de ezt h mi van itthon,nem tudja megérteni.

Nagyon nem szeretek itthon lenni,szinte nem is érzem otthonomnak ezt a helyet.

Ha hallom h jön haza apám már gyomoridegem van.Ha a páromtól kell haza jönnöm rögtön ideges leszek...

Mit tegyek?kérlek segítsetek,mert már nagyon rossza minden este a veszekedés miatti könnyektől elaludni...

21L



2013. febr. 28. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

:O Anyukáddal nem tudsz beszélni?

Írod, hogy kezdetek eltávolodni, de talán még nem annyira.

Az is baj persze, hogy ez ilyen sok éve tart, de ha anyukád egy picit, csak egy picit melléd állna, máris sokkal jobb lenne.

Ha viszont tényleg rá sem számíthatsz, akkor azt mondom, még egy kis kitartást, kezdj el gyűjtögetni a keresetedből és minél hamarabb kezdj önálló életet.

nehéz lesz, de magadért felelsz.


Kitartást kislány!!! Én szurkolok neked!

2013. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Anya inkább nem szól h ne keljen veszekedni ...nagyon ritkán áll ki mellettem.inkább apámmal foglalkozik,pedig őt is nagyon sokszor megbántja.

köszönöm a választ és a bíztatást!

2013. márc. 1. 00:24
 3/7 anonim ***** válasza:
21 vagy, nemsokára önálló életet kezdesz, anyud meg marad a pasival meg a kistesóval. Nem akar miattad/érted még több cirkuszt bevállalni. Ha neki ez így jó, semmit nem tudsz tenni. Törekedjetek a pároddal a mielőbbi összeköltözésre, másképp nem tudsz innen szabadulni. Anyudnak amúgy tényleg meg kellene védenie téged, de vagy nem mer vagy nem akar.
2013. márc. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ppqq111 válasza:
Támogatom az előző hozzászólott!!! Az én családomban is sajnos ugyanaz a helyzet mint nálad :( Nagyon sajnálom áttudom érezni!!! Én megszöktem! Sajnos az lesz a vége h el kell menned onnan!
2013. márc. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy a környezetünkben lévő embereken nem igazán tudunk változtatni , egyedül saját magunkon van hatalmunk. Bíztatlak abban, hogy továbbra is törődj a húgoddal amennyit csak tudsz, legyél támasza, ő is ugyanabban a csónakban evez.


Barátnőmnek hasonló volt a helyzete, csak ott az anya mindenféle palikat hordott fel,és szórta rájuk a pénzt, a gyerekeivel meg nem foglalkozott. Az ő sztorija úgy alakult, hogy elköltözött, barátjával albérletbe. Egy ideig itthon dolgozott, majd kiment külföldre. Mostmár saját otthona van odakinn, és az öccseit is segíti, ahogy tudja. Ha ő nem kitartó, és nem bízik a jövőjében, elvesztek volna.

Nagyon nehéz lehetett neki, de megcsinálta, és ma már nyugodtan él. Úgyhogy, nem lehetetlen, de nem is könnyű.

sok szerencsét, és kitartás.

2013. márc. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor meg jó vagyok amikor takarítani kell meg a hugira vigyázni amikor ők buliznak...

Ha anya összaveszik apámmal egyből nekem mondja a gondjait de amint kibékülnek egyből én vagyok a rossz meg miattam nincs béke a családban ...

Köszönöm szépen a bíztatást!!

2013. márc. 1. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni, sajnos mintha a saját életemet olvasnám, ugyanez van. Anyám nem véd meg, mert úgy gondolja, hogy nem akar öreg korára egyedül maradni, apám meg minden feszültségét rajtam tölti ki. Én is sokat segítek itthon, sokat takarítok, de mintha nem is csinálnék semmit, úgy kezelnek, mint egy semmire kellőt. De majd egyszer úgyis vége lesz, én boldog leszek, ők meg csináljanak azt, amit akarnak.
2013. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!