Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom elveszítette az álmai autóját, amiről nem ő tehetett, amit a saját igényeinek megfelelően megcsinált, és lelki beteg a hiányától.

Most, eladásra került egy ugyan olyan típusú autó, és minden ugyan olyan rajta, mint amikor az övét megvette.

Azon gondolkodtam, hogy barátnőmtől kérek kölcsön, amit én fizetek vissza, és ez lesz a születésnapi ajándéka páromnak.

Szerintetek kérjek kölcsön, vagy inkább hagyjam? :/



2013. márc. 7. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Közös kassza esetén én nem tenném.

Kivéve ha egy 50ezres Ladáról van szó.

2013. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy közös a kassza, hogy a fizetése nálam van, én intézek minden pénzügyi kifizetést stb. És 400ezer Ft-ról van szó.
2013. márc. 7. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy vállalható a törlesztés, tényleg nagyon fontos ez a párodnak és tényleg akkora örömet szereznél vele mint gondolod, akkor hajrá.

Ha viszont megterhelő lenne a visszafizetés, akkor beszéld meg vele mit tervezel. Ha úgy döntötök, hogy nem vállaljátok, akkor is fogja látni hogy figyelsz rá, és szeretnéd boldoggá tenni.

2013. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!