Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel nagyon különbözőek...

A férjemmel nagyon különbözőek vagyunk. Ő passzív, én aktív. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ő leélné az életét egy szobában a kütyüjeivel, én meg, nyüzsgő, kalandvágyó vagyok, és fuldoklom mellette. Így persze a munkamegosztás is aránytalan. Szeretjük egymást, és ragaszkodunk, de mintha csak testvérek lennénk. 15 év házasság, +2 gyerek.

Ti mit tennétek? Értelmes válaszokat várok, tapasztaltaktól!


2013. márc. 11. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Te járj el a barátaiddal néha, ő meg legyen toleráns azzal, hogy néha kikapcsolódsz.
2013. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem éled ki a nyüzsgésedet különféle sportokban, akár extrém területen is ?
2013. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is írták: járj el kikapcsolódni a barátaiddal, vagy sportolni, táncolni. Esetleg keress valami olyan társaságot, kört, ami a hobbiddal kapcsolatos. Iratkozz be valami tanfolyamra, ami érdekel.
2013. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Ezt eddig nem tudtad, amikor hozzámentél nem ilyen volt? Vagy te változtál?
2013. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt teszem, vagyis kimozdulok barátokkal. Csak az a gond, hogy a férjem féltékeny rájuk. És mivel egyedül járok, azt hiszik egyedülálló vagyok, és emiatt folyton magyarázkodnom kell, meg kellemetlen helyzetekbe kerülök. Egyedül vezettem eddig egy vállalkozást, férfi munkát, és emiatt is folyton bajba kerültem. Mert minden beszállítót, amiatt veszítek el, hogy kikezd velem, vagy a felesége lesz féltékeny...
2013. márc. 11. 19:05
 6/21 A kérdező kommentje:

Sportolok is, és igyekszem figyelni az alakomra, és az egészséges táplálkozásra, amik neki szintén nem fontosak.

H

2013. márc. 11. 19:07
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Jaj te szegény....:D
2013. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Ezért sz@r nőnek lenni. Nyugi, én is rühellem, de majd talán következő életembe már nem születek bele ilyen pocsék kasztba.
2013. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Mintha csak magunkat olvasnám. :) Nálunk is hasonló a felállás. Én szeretek jönni-menni, ő itthon érzi jól magát, illetve a város határain belül. Elkezdtem járni párkapcsolati szabadegyetemre (elsősorban egyetemistáknak lett szervezve, de gyakorlatilag bárki mehetett, így csöppentem bele én is abba a közegbe). Nagyon jó előadók voltak, pszichológusok, családterapeuták. Csak ajánlani tudom, nekünk nagyon sokat segített. Ha van a közeledbe valamilyen felsőoktatási intézmény/mentálhigiénés klub, érdemes rákérdezni. /ráadásul ezekba programok ingyenesek/

Mellette elkedzem futni, főleg terepen, így új barátságok is születtek, akikkel havi szinten összejárunk.

2013. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És téged nem zavar, hogy a társad nincs melletted? Hány éve vagytok házasok? Gyerekek vannak? Én úgy szeretnék eljárni sátrazni, meg sokat túrázni, de még vezetni sem tudok, meg hát egyedül? :(
2013. márc. 11. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!