Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak h...

Edubedu99 kérdése:

Hogy mondjam el anyukámnak h pszichológushoz akarok menni anélkül, hogy kérdezgetné hogy miért?

Figyelt kérdés
Félek elmondani az okát, az iskolában nincs pszichológus,magamtól meg csak úgy nem mehetek el. MIt tegyek? 14/L
2013. márc. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kell, hogy legyen iskolapszichológusotok. Elvileg minden iskolában kéne legyen, legföljebb nincs ott mindig, hanem adott időpontokban.


Egyébként az is járható, ha megmondod Anyudnak őszintén, hogy akadt valami problémád, de nehezedre esik róla beszélni, és egy idegennek könnyebb lenne. Kérd a segítségét, csak megérti, nem?

2013. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, az első jól mondja. Kérdezz csak rá az osztályfőnüködnél mondjuk, hogy van e pszichológusa az iskolátoknak, érdekelne pár dolog. A pszichológust köti a titoktartás, nem fog beszámolni senkinek arról amit elmondtál neki.

Kell, hogy legyen pszichológusotok.


Én magam is az vagyok, ezért biztosan mondom, kell legyen iskolapszichológus az iskolában.

2013. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológus minden sulinak van, ezt nem úgy kell elképzelni hogy ott dolgozik egy külön irodában :D

Bemész a titkárságra, és elkéred az elérhetőségeit. Ingyen fog ellátni mert a suliba jársz.

2013. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmégy a házorovosodhoz vagy za iskolaorvoshoz (anya nélkül) és kéred, hogy utaljanak át pszichológushoz.
2013. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!