Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves kishúgomnak mit...

14 éves kishúgomnak mit vegyek szülinapjára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen mire vágyhat egy lány? :) Sminkekre, púderokra, ecsetekre, hajformázókra (egyenesítőre, göndörítőre) egyszerűen nem tudsz tévedni ezekkel az ajándékokkal, ha kamaszodó lánynak veszed :)
2009. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hú, azt hiszem, ezekkel tudnék csak igazán tévedni! De azért köszi a választ :)

Ő egy "nem mai" 14 éves lány :)

2009. szept. 16. 13:13
 3/15 anonim válasza:

[link] ez aranyos, nekem tetszene! :)

de mondjuk nem ártana tudni, hogy kb. mennyi pénzt szánsz rá és mondjuk milyen a húgod érdeklődési köre!

2009. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
10.000 Ft-ig kb., és hát elég sok minden érdekli, kivéve a bulit és a pasikat (egyelőre) :)
2009. szept. 16. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Itt van 48 ajándékötlet kamasz lánynak :)

[link]

2009. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kreatívkodás nem érdekli? Én majd megőrülök a szalvéta technikáért, az üvegfestésért meg az ilyenekért, de valahogy soha senkinek sem jutott még eszébe, hogy meglepjen valami készlettel..magamnak meg nem veszem meg, mert nem valami olcsó.. Nem feltétlen előre összeállítottal, hanem mondjuk egy szép kosárba összeválogathatod te a hobbiboltban biztos segítenek, mi minden kell ahhoz, hogy el kezdje mondjuk a porcelán festést vagy valamit.

Igaz én 21 vagyok, de már 7 éves koromban is imádtam farigcsálni meg rajzolni, azóta sem múlt el.

2009. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Imádod a kreatívkodást de nem veszel magadnak mert drága? Hűha ez elég furcsa hozzáállás :) Én ha nagyon akarok valamit inkább hónapok alatt összespórolom csak hogy legyen :) pl akartam egy adidas táskát nyár elején, de 12 ezer.... most szeptemberre nagy nehezen kiokoskodtam hogy kitudjak fizetni anélkül, hogy padlóra vágnám magam anyagilag :)
2009. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, nem hiszem, hogy különösebben hihetetlen a magyarázat, de például matrica festékezni szoktam, de az összes irányzat elkezdéséhez meg a hozzávalók felvásárlásához nincs elég pénzem, bármennyire is élvezném, mert kell venni kaját, ruhát, bérletet stb. a táskára cipőre én is összespórolom, de az nem fogy ki két hét alatt... Gondoltam már arra is, hogy befektetek, megveszem a hozzávalókat, aztán eladom a neten, de ahogy nézem az aukciós oldalak is tömve vannak a házi készítésű dobozokkal, lámpaernyőkkel stb és nincs valami nagy kereslet. Így kreatívkodok azzal, ami van, és nem kezdek el összevásárolni dolgokat másik technikákhoz, mert nincs rá.
2009. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, értem! Így már más :)
2009. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól elbeszélgettetek :) Amúgy ez a kreatív-boltos ötlet tetszik :) Szereti ő is az ilyesmit és ügyes is :)
2009. szept. 16. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!