Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokkal szokta az...

Milyen indokkal szokta az ember visszautasítani a párját? Férfiakra is jellemző, vagy csak a nőknek "fáj a feje"?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy titeket milyen indokkal utasított vissza a párotok, mikor szexuálisan közeledtetek hozzá. Vagy ti mit mondtatok neki, miért nem akartok összebújni? Ezek az indokok valósak vagy csak kitaláció?

Kort és nemet is légyszi!


2009. szept. 16. 13:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

akkor van igazi harmónia a kapcsolatban, ha mindkettőnek egyszerre fáj a feje. :D


különben nem értem ezt a fejfájós kidumát. miért nem lehet elfogadni, ha valamelyiknek nincs kedve vagy fáradt?


48/F

2009. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam visszautasítani, ill. nem utasítanám vissza...

csak ő :"fáradt"

inkább már nem is kezdeményezek..

valószínű nem valós az indok :((((

28, N

2009. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

Én a havim alatt nem szeretem csinálni, így közlöm, hogy most nem mert megjött. Ha ez nem áll fent, de valamiért nincs kedvem hozzá, mert bizony előfordul, akkor egyszerűen közlöm, hogy most nem. Nem kell magyarázkodnom miatta, bár van, mikor hozzá teszem a valós okot is, hogy álmos vagyok, most csak összebújni van kedvem, telezabáltam magam és meg sem bírok mozdulni vagy ilyesmi.

21/N

2009. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Én nem szoktam visszautasítani:) Ő néha fáradt,de nála ez nem kifogás,mert tényleg napi 18 órákat dolgozik. A barátnőim többsége is azt meséli,hogy a párja gyakrabban mond nemet.

26/N

2009. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Tegnap kicsit összekaptunk a párommal, erre ő elment, és berúgott. Hazaért, alig várta hogy aludhasson. Mondtam neki, hogy felesleges lenne kiabálnom vele amiért ivott, ezért rámásztam. Mondtam, hogy baromira sajnálom, de a barátnőjét ki kell, hogy elégítse. 3x mondta, hogy ő most be van rúgva, hagyjam aludni. Én kicsit erőszakosabb típus vagyok, nem hagytam magam lerázni. Mondtam neki, hogy az ő egyéni problémája hogy berúgott, szenvedjen ő, szex akkor is lesz. Igazam lett. Reggel ugyanez, akkor még a másnaposság miatt fájt a feje.

Baromira nem tudtam sajnálni, legalább tudja hogy máskor nem ihat ennyit mert az csak neki rossz. :P

2009. szept. 16. 13:24
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nálunk a fél év alatt nem sokszor volt olyan este (persze mikor megvan a havim, az kivétel...) hogy ne legyen szex. Egyszer mikor felfáztam, és 2 napig nem lehetett, meg mikor 2 nap alatt aludtunk összesen 4 órát. Amúgy nálam a fáradtság nem kifogás. :)
2009. szept. 16. 13:26
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk inkább a párom utasít vissza mert fáradt.De volt olyan hogy én mondtam hogy most álmos vagyok,de nincs belőle vita.Be szoktuk pótolni ;)25/L
2009. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Kezdem szégyellni, hogy lassan 19 éves leszek, és nagyobb az étvágyam mint a páromnak. Ő 27 éves.
2009. szept. 16. 13:30
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mondok neki nemet.De a párom elég gyakran :(

Ő kerek perec megmondja,hogy mos nem.Indok nincs.Csak ez nincs kedve. 31/L

2009. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%
Úgy,hogy- "nincs kedvem",és érdekes mód sosincs belőle sértődés...Annyira felfoghatatlan számomra,hogy hogy lehet életeket leélni egymás mellett ennyi /lehet,hogy apró/hazugsággal.HIHETETLEN.Egyébként meg fejfájásra a legjobb a szex.
2009. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!