Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt, hogy a...

Másnak is feltűnt, hogy a legigényesebbnek tűnő lányok/nők a legigénytelenebbek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 éve lakok egy albérletben, különböző lakótársakkal. 5-ből 4 esetben, amikor jöttek a házat megnézni nagyon tip-top-nak tűntek a lányok, de sajnos nem "hozták" a hozzájuk fűzött reményeket. Azt hinné az ember, hogyha meglát egy szép csinos nőt, az nem csak magára ad, hanem a környezetére is. De nem.

A takarítás fogalma a két lakótársamnak nagyon távolinak tűnik. Találtam már taknyos papírzsebkendőt az ebédlőasztal közepén, használt fültisztítópálcikát a folyosón és még sorolhatnám. Próbáltam velük diszkréten közölni, hogy lassan megesznek minket a csótányok, de mintha a falnak beszélnék. A legrosszabb az, hogy a reggeli smink+hajbödörítés mindkettőnek megvan, de csak idő kérdése és új háziállataink lesznek.

A legfurcsább az, hogy amikor meglátja őket az ember, olyanok, mintha a Cosmo-ból léptek volna ki, itthon viszont olyanok a körülmények, mint a Fedél nélkül-ben.



2013. márc. 19. 09:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%

Az jutott eszembe, hogy az ilyen lanyoknak otthon anyuci mindig mindent megcsinalt.....

Persze ez megint altalanositas...

2013. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Minap láttam egy találó képet a facebook-on... nagyon nagyon tetszett! Egy gyönyörű nő mosolygott a képen... felirat: "Drágám, lehet választani, melyikünk nézzen ki jól... vagy én, vagy a lakás! A kettő együtt nem megy!"


Mondjuk megy, megy, de nagyon nehezen.. mondom ezt én. Mikor pld. vendégeket várunk és mindig kiborulok a végére, mert vagy rám nem marad már idő (nem tudok lezuhanyozoni, hajat mosni, sminkelni)... csak megmosom az arcom és összefogom a hajam.. vagy én ragyogok, de akkor a lakás egyes részei úsznak.. Gyereket is nevelek, közben 8 órában dolgozom is, szóval nem tudom ki hogy csinálja, h saját maga és a lakás is tiptopp MINDENNAP!


Persze azért széthagyott zsepi és fültisztítók nálunk nincsenek.

2013. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes amit írsz, de én is találkoztam már ilyennel, viszont nem általánosítanék. Jó magam is adok a külsőmre, de itthon sem esz meg a kosz. TAnácsolom, hogy a jövőben fektesd le előre a szabályokat, és ne a plázacicákat válassz lakótársnak :)
2013. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
van benne valami. voltam egyszer lakást nézni, a csajszi miniszoknya, minden, ami kell, de három óriási kutya volt, vagy 5 macska mindenfelé, alig tudtam a kakát kikerülni, a kanapéegy hányadék. muszáj volt kérnem egy pohár vizet...hát, a poharat inkább nem részletezem...
2013. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%

Ezt én is tapasztaltam sajnos... Lehetetlen volt velük együtt élni, pedig én sem vagyok egy rendmániás. A másik hogy én is adok a megjelenésemre, de nekik 1 óra volt reggel az elkészülés. Na ilyenkor mindig azt gondoltam inkább takarítanának.

(Próbálkoztam én is, hogy vegyék észre magukat, még takarítási rendet is csináltam, egy hónapig működött is. Utána egyszer kiakadtam azon a fürdőszoba állapotán, akkor megint csinálták egy hónapig. Utána elköltöztem. Csak a két havi kauciót sajnáltam.... )

2013. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos a barátnőm ilyen.

Ha megy/megyünk valahová, mindig csinos, viszont otthon eszméletlen igénytelen. Mind magára, mind a környezetére. Ha ezt tudom, biztos nem bonyolódok vele kapcsolatba.

KOnkrétan néha nem tudok belépni a szobájába a taknyos zsepitől, földön heverő ruháktól, tisztasági betét papíroktól stb.

2013. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Ismerős a helyzet, az én egyik lakótársam is ilyen. A külsejére nagyon ad, mindig baromi csinos, mindenki azt hiszi róla (már kevésbé, mert felvilágosítottuk az embereket..), hogy biztos mindenben ilyen igényes. Hát a nagy francot. Szeptember óta élünk együtt, ez alatt az idő alatt egyszer takarított ki, azóta is erre hivatkozik, mikor megkérjük, hogy csináljon már valamit. Nem az, hogy szétszórja a zsepiket, meg hasonló, ilyeneket nem csinál, de nem tűnik fel neki, ha áll a szemét a kukában, vagy eldugul a hajától a lefolyó. Egyszerűen nem zavarja a kosz, és az a baj, hogy engem meg igen, szóval nem tudom ott hagyni neki, hátha egyszer észre veszi. Kegyetlen...hiába szólunk neki, hiába csinálunk takarítási rendet, esélytelen, ő sosem ér rá, mindig van valami kifogás, pedig 10 perc lenne megcsinálni, amit kérünk.
2013. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon magamra ismertem a leírásodból. El nem tudnád képzelni én hányszor próbáltam változtatni ezen, nagyon szégyellem, hogy rendetlen vagyok. Valahogy nem megy, pár napig max. rendet tudok tartani, aztán ismét jön a kupi.

Elég elcseszett dolog az egész.


22l

2013. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt nemrég tapasztaltam! Kiadtam a lakásomat albérletbe egy csinos fiatal, magára igényesnek tűnő hölgynek. Néhány havonta mentem csak látogatni a lakásomat, első ránézésre rendnek tünt. Aztán ahogy bementem a fürdőszobába, elájultam. A vécékefe használata számára idegen fogalom volt, a mosdó úgy nézett ki, mintha letojták volna, a kád sosem volt kifertőtlenítve, teli hosszú hajszállal, kosszal, a mosógépet soha nem hagyta nyitva biztosan használat után, mert olyan penészes volt, mint állat. A konyhapultot hagyjuk, az is rémesen nézett ki. Van akinek nincs igénye a lakás tisztaságára, csak saját magára. Én sem értem, hogy valaki nő létére hogy lehet ilyen igénytelen! Én nem birnék így élni.
2013. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen nehezebb megtartani a tisztaságot, mint nem megtartani. De aki egyszer néha kitakarít csak annyit kéne, hogy továbbiakban odafigyel, nem pedig újra lelakja. Szerintem ez igényesség kérdése, megszokásé. Szerintem undorító ha egy nő még az intimes papírt is szétdobálva hagyja. minek kell már szétszedni a szobában? Áh fura na.
2013. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!