Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuleim nem engedik hogy...

Hunika99 kérdése:

A szuleim nem engedik hogy megkapjam a mar megvett elektromos gitarom Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Keresztapam akinek volt egy rockbandaja vett nekem egy profi elektromos gitart minden felszerelessel de apam nem engedi hogy megkapjam mert o 4 ev alatt megtanult zongorazni harmonikazni fuvolazni hegedulni de gitarozni nem. MItt tegyek, mit hozzak fel hogy megkaphassam a gitart????

2013. márc. 24. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, h miért kell vkit korlátozni abban, amit szeretne csinálni, ha ezzel másnak nem tesz kárt? Fura szüleid lehetnek ... Nagyon sajnállak. :( 56/F
2013. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak apum csinalja anyummal probalom meggyozni hogy engedje meg
2013. márc. 24. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az érve, hogy ha ő nem tud gitározni, akkor te se tanulj meg?

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`


Mondjuk keresztapád jobb lett volna, ha előtte megbeszéli a szüleiddel, mielőtt ilyen drága ajándékot vesz neked. De most már mindegy.

Én tuti megoldanám valahogy, hogy gitározhassak, ha tetszik a szüleimnek, ha nem. De ez én vagyok, nem kell rám hallgatni, nem biztos, hogy jó a hozzáállásom.

2013. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szuper ez az kifejező fej. Te művész lélek vagy? Egyébként én is mindenképpen azt csinálnám, amit szeretek. Mindig is így cselekedtem egész életemben és nem bántam meg. :)
2013. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene derítened, hogy mi a valódi oka annak hogy így gondolkozik az apád... szerintem tart attól hogy állandóan ricsaj lesz és ha tömbben laktok akkor az elég nagy visszatartó erő a szomszédok miatt... lehet olyan megoldással kellene előállnod, hogy hogyan oldanád ezt Te meg. Vagy esetleg a keresztapád és apád között van konfliktus és olyan mentalitású az apád, hogy direkt nem azt akarja amit a k.apád akar. Harmadrészről kíváncsi lennék hogy ezt előtte megbeszélték-e ők kettesben vagy csak k.apád gondolt egyet és vett.


Nálunk gyerekkorunkban hasonló volt:

Szerettünk volna gördeszkát kapni, de apánk ellenezte, erre a nagybácsink vett nekünk 1-1-t, erre apám teljesen kiborult, mert nem az volt amit ő akart... és nemtetszését fejezte ki, minket meg árulónak, ha elmentünk gördeszkázni...

2013. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miert nem engedi, k.apum-mal tok joban vann esetleg tudnatok valamit mondani hogy mivel erveljek hogy megkaphassam ????
2013. márc. 25. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az a baja apádnak igazából, ahogy az előttem szóló felvetette, hogy hangos az elektromos gitár, azaz hangosabb mint a zongora vagy a harmonika, amin ő játszik, akkor például azzal, hogy megígéred: otthon úgy gyakorolsz vele, hogy az erősítőt nem használod. Ilyenkor persze nem szól olyan szépen, de akkor is megéri, ha beleegyezik ebbe a megoldásba.
2013. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem szerencsere a szomszedok nagyon rendesek nincs ilyen baj sot van amikor az 5.1-es bombol s akkor sincs baj nem tudom mi boki a faterom szemet ????
2013. márc. 25. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi a valódi kifogása a gitár ellen. Azt írod, anyud beleegyezne, lehet, hogy neki előbb elmondja, mint neked. Hátha anyukád tud segíteni.
2013. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
basszus, szövegértelmezés az nehezen megy... olvasd vissza amit reggel írtam!
2013. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!