Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom meggyőzni a párom,...

Nem tudom meggyőzni a párom, mit tegyek? (kisállat)

Figyelt kérdés

egy 3 szobás, 70nm-es lakásban élünk. van egy cicánk. Most talátam facebookon örökbefogadható yorki+valami keverék kiskutyákat. Hát egyszerűen beleszerettem... Nekem mindig is egy yorki volt az álmom, de mivel fajtisztára nem volt pénzünk, cica lett helyette. Most viszon találtam ezt a gyönyörűséget, örökbefogadható (vagyis nem kell fizetni érte)

Még sétáltatni se kell minden nap, mert alomra lehet szoktatni.

Hogy győzzem meg a párom? Én ezt rettenetesen szeretném... és úgyis tök picike marad...


22 évesek vagyok, házasok


Kérem a moderátorokat, ne helyezzék át, hisz a kapcsolati problémán van a hangsúly!


2013. márc. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%

Beszéltél már vele erről ?


Különben megértelek, én is megmozgatnék minden követ, de csak a párommal egyetértésben vinném haza.


Remélem a cicáról sem feledkeztek meg.

2013. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Mit mond, ő miért nem szeretné?
2013. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Nem tűnsz felelős állattartónak! A kutyának igenis kell sétálnia. Ha a napi sétákat nem tudjátok bevállalni akkor inkább simizd csak a macskákat.
2013. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
82%

ne légy önző, ha nincs rá elég időd, rossz lenne ott annak az állatnak egy lakásban, nem odavaló


ez tuti valami kis fellángolás benned, 1 hónap múlva már nem fogod így gondolni

de ha nagyon akarod, akkor jelentsd be a haverodnak, hogy elhozod és kész, nem kell az engedélye, mert a tiéd lesz, nem kell győzködni

2013. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%

a kutyát sétáltatni kell mindennap.

esetleg te is otthon ülsz egész életedben vagy mit gondoltál?

szánalmas.

2013. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
17%

Kutya és macskatartás mikéntjébe most nem folynék bele..

Mond, hogy gyakorolni akarsz az anyaságra (apaságra)

a felelős állattartás elsajátításával.

Ha nő vagy, akkor hisztizz, és sírj. Ezeket variálhatod, kedved szerint.

Nőként esetleg hízelegj.

Férfiként vigyél virágot, beszéld tele a fejét, addig amíg rá nem bólint. Férfi is hizeleghet...:)

Cél szentesíti az eszközt!

2013. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

a kérdésedből ítélve, inkább ne vigyél haza semmilyen kutyát...

ingyen van, de jó... akkor megteszi neki a legolcsóbb táp is, meg hát mivel úgyse kell sétálni vinni, oltani sem kell...

igaza van a párodnak

2013. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
22%

Hogy lehettek ennyire rosszindulatúak ! Segítséget kért a kérdező, ha nem vettétek volna észre.


Miért kell mindenkit osztani ??


Nem lehetne úgy válaszolni, hogy emberszámba vegyétek ? Tisztelet a kivételnek.

2013. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Yorkim van. 5 kilós kutya egy bernáthegyi méretű egoval és makacssággal. Ráadásul okos kutyafajta, szándékosan feszegeti a határokat, amiket pontosan ismer.


Egyik legfontosabb dolog, hogy fizikailag és szellemileg is el legyen fárasztva, egyébként a cuki kutyából rombológéppé válik.

Az előző gazdától kaptam ajándékba, miután az ágyára xart, kirágott két nm-t a padlószőnyegből és megette a kábelek nagy részét a lakásban.

Ő se vitte le, mert van alom, nem nevelte, mert "jajj de cuki".

Kőkemény 6 hónapnyi folyamatos és nagyon szigorú (következetes!!!) nevelés eredményeképp mára szófogadó és jól viselkedő kutya.

Hatalmas MOZGÁSIGÉNNYEL!! 30 km-es túrán cikk-cakkban futkározik és még utána se fárad el. Ha nincs valamennyire lefárasztva sétával, futtatással, akkor otthon rombolna.


A yorkikat csakis erős kezű, gyakorlott kutyatartóknak javaslom, mert rossz kézben kezelhetetlen átokfajzat lesz. Megfelelő neveléssel hatalmas öröm és hűséges társ.

2013. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

elmondom nektek, hogy az ilyen kistestű és ráadásul ilyen fiatal kutyákat nem is szabad ilyen hidegben, hóba fagyba esőbe kivinni!!!!


nyilván lesz sétáltatva, egyszóval nem írtam sehol, hogy soha se lesz sétáltatva vagy csak heti 1X! Arra értettem,ha szakad az eső, nem fogom levinni, mert NEM IS SZABAD!!!


inkább te vagy a szánalmas, hogy utánanézés nélkül fröcsögsz!!!


amúgy azért nem, mert van már macska...

2013. márc. 27. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!