Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem akarja felfogni...

Anyukám nem akarja felfogni hogy már nem vagyok kicsi és én is eltudom dönteni hogy mit akarok és hogy kikel akarok barátkozni. Valakinek valami ötlete, hogy hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kicsit elegem lett anyuból. Eddig is ő irányította az életemet, és most is ő akarja. Elegem van ebből! De tudom hogy ha elmondanám neki hogy ez már zavar és hogy már nem vagyok én olyan kicsi hogy ne tudjam eldönteni mit akarok akkor megsértődne.
2013. ápr. 3. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Korod?? ha nagyon kedvesen mondanád meg neki akkor is mérges lenne rád? És fontos h apukáddal milyen a kapcsolatod? Úgy értem ,hogy ha anyud nagyon nem érti meg , akkor esetleg apukádnak nem tudnád-e meg mondani? Persze kedvesen :))
2013. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Hány éves is vagy?

2.fiú vagy lány vagy?

3.Ha már elmúltál 18 akkor is elkel fogadnod hogy bizonyos dolgokba belefognak szólni.FELNŐTT igazán csak akkor leszel amikor saját lakásod,családod és állásod lesz.

2013. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok:)..hát nem tudom..lehet kicsit akkor berágna hiába kedvesen..apukámmal jó a viszonyom..legtöbb esetben neki köszönhetem hogy elmehetek a haverjaimmal meg ilyenek:)..és lány vagyok:)..
2013. ápr. 3. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ÚÚÚRISTEN! Mintha én írtam volna :) én is 17 éves lány vagyok :) POntosan mibe szól bele anyukád? Nekem is ilyen gondjaim vannak, és lehet tudunk egymásnak segíteni.
2013. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!