Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg?

Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
pár nap és 14 éves leszek ami péntekre esik :) és el szeretnék menni a barátnőmmel meg 1-2 nagyon jó haverral bulizni,de félek anyáék nem engednék meg..pedig az osztályomba már csak én meg bnőm nem volt bulizni..nagyon el akarunk menni,de nem engedik..:/ mit mondjunk nekik és hogy?

2013. ápr. 5. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szórakozóhelyre, vagy hová?
2013. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Simán működhet,csak tájékoztasd a szülőket,hova,kivel,meddig és ha lehet menjenek érted.
2013. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Anya- Apa! Holnap leszek 14 éves..Megengeditek hogy a születésnapomon a barátnőmmel és pár haverral elmenjek bulizni??? Ígérem nem fogok takony részeg lenni, és apa! Nem fogok egy sráccal sem lefeküdni.. Csak bulizni akarok..

(két lehetőség lehet)

A lehetőség..: Deeeee miéééérttt nemmmmmm mehetek??? Már mindenki ment bulizni a suliból csak én nem...

APA!!!!!!!!!!Kérlek! JÓL VAN! AKKOR ELEGEM VAN AZ EGÉSZ ÉLETEMBŐL! ÖNGYI LESZEK! ÉS IGENIS BECSAPOM AZT A QRVA AJTÓT!!!

b lehetőség: ÓÓÓÓÓÓ IMÁDLAK TITEKET!!! Ti vagytok a világ legjobb szülei.. köszönöm hogy elengedtek..igen, anya.. megígértem.. Nem fogok inni... Köszönöm! Most megyek telefonálok hogy buli lesz!!!


Mitől félsz?? Oda állsz megkérdezed.. Vagy az A vagy a B lehetőség lesz... Mást úgy sem tudsz tenni..

sok szerencsét

2013. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy egy 14 évesnek buliban a helye,rendezz otthon egy bulit,lesz szülői felügyelet és hívhatsz bárkit.
2013. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,de félek nem engedik majd meg..sőt,megkérdezni félek..:/ de muszáj lesz:D
2013. ápr. 5. 23:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne csodáld, ha nem engednek. Inkább örülj, hogy törődnek veled. Tanulj meg egy nagy és fontos leckét az életre: Az rossz mérce, hogy mit tesz vagy mit nem tesz más. Legyen saját független mércéd. Mivel mégcsak 14 éves vagy, a szüleid kötelesek az életedet szabályozni. Ha ők úgy gondolják, hogy korai még, akkor ezt jelenleg el kell fogadnod. Ha 16 lennél, akkor már jobb lenne a helyzet. Most még szerintem is nagyon korai. Te leszel anyerő, csak várd ki. A karácsonyi ajándék is akkor igazi, ha karácsonykor kapják.
2013. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezô! Tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de szerintem elég fiatalka vagy még a bulizàshoz!:) persze a szüleidnek kell eldönteni, én csak egy arc vagyok a tömegbôl:) annyit mondj szerintem, hogy:- anyu, apu, szeretnék elmenni ebbe a dizsibe, elengedtek-e, ha igen, meddig? Éreztesd velük, hogy megbízhatnak benned!:)

Elôre is boldog szülinapot!:))

2013. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"pedig az osztályomba már csak én meg bnőm nem volt bulizni"


Ne legyél klón. Ha azért akarsz bulizni menni, mert bulizni akarsz menni, az a jobbik eset, de szerintem is fiatal vagy még hozzá, így el kell fogadnod a szüleid döntését.


És ne érdekeljen más mit csinál. Te a saját életedért vagy felelős. Ne hagyd, hogy mások viselkedése befolyásoljon, és már szebb életed lesz.

2013. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt képed igy megöregedni már 14 leszel???Boldog szülinapot!Még kislány vagy,hidd el semmiről nem fogsz lemaradni.Igaza van aki azt írja,ne az érdekeljen mások mit csinálnak.Én sem engednélek el ha az anyád lennék.
2013. ápr. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igazatok van nagyon,de én attól függetlenül el szeretnék menni akkor az egy napon legalább..:D tudom,fiatal vagyok még hozzá,de el szeretnék menni,és nem az osztálytársaim miatt,hogy ők már voltak meg minden..hanem azért mert kiszeretnék kapcsolódni,meg meg szeretném ünnepelni a 14.szülinapom:) nem mindig 14 az ember :D és köszönöm a felköszöntéseket :D
2013. ápr. 6. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!