Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Anyuék mostanában sokat veszekedtek és úgy volt, hogy elválnak. A húgomat ez mélyen érintette. Én vigasztaltam sokat és anyu is elmondta, hogy nem lesz semmi gond. Anyuék megbeszélték a dolgokat és végül még sem válnak el.


Én olyan típusú lány vagyok, aki nem igazán szereti elmondani, hogy mit érez, szeretem magamban tartani az érzéseimet. Kiderült, hogy anyu elolvasta a naplómat, ami nekem nagyon rosszul esett. Megkérdeztem, hogy miért csinálta és ő azt mondta, hogy azért, mert tudni akarta, hogy mit érzek. Nem értem, hogy mire volt ez jó! Ha megkérdezi, akkor elmondom neki, még ha nincs is igazán az ínyemre. Unom már, hogy úgy kezel, mintha egy 4 éves lennék és nem hagy békén. Mostanában rengetegszer van rossz kedvem, ok nélkül sírnom kell. Rengeteg hangulatváltozáson megyek már csak egy nap alatt is. És teljesen kikészülök attól, hogy folyamatosan faggat, hogy mi a bajom, ki bántott, történt-e valami. Egyszerűen már nem bírom tovább! Nem értem, miért jó ez neki! Miért nem hagy már békén????

14/L



2013. ápr. 7. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy ezt gondolod. Szerintem megértené.:)
2013. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a kérdést felolvashatnád neki, hátha sikerül..:) Csak úgy működik, ha leültök és megbeszélitek:)
2013. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, igen, lehet, hogy ez lesz a legjobb megoldás...
2013. ápr. 7. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!