Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok...

Szülők! Hogyan reagálnátok le, ha a lányotoknál -20 éves korig- találnátok egy terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdezném, hogy mi lett az eredmény, és a válasz szerint reagálnék.
2013. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Rákérdeznék a dologra. Azután pedig szépen lecsücsülnék vele, és elmagyaráznám, hogy mekkora nagy felelőtlenség csak úgy kefélgetni a nagyvilágban. Sok fogamzásgátló módszer létezik, és ha már elég nagynak hiszi magát a szexhez, akkor a védekezéshez is nőjön fel.
2013. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Mármint még nem használtat, ugye? Én nem akadnék ki, én is elhasználtam már jónéhány tesztet, mikor késett, annak ellenére, hogy mindig védekeztem. Így nyugodtabb voltam.

25N

2013. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem igazán korfüggő, főleg, ha nagykorú...

Van párja? Stabil kapcsolat?

De lehet leülhetnél vele beszélgetni a védekezési módokról, ha ezt elmulasztottad volna korábban. De nem kell túlreagálni, az nem segít!

2013. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy. Húsz éves koring elég sok állomás van. Nyilván máshogy reagálnék, ha 15 éves vagy ha 19.
2013. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Sok mindenen múlik. Nekem 18 éves a lányom, még nem érettségizett. Van még két kamasz fiam, nem igazán tudok eltartani egy unokát.


Nyilván rákérdeznék, aztán leülnénk (lehetőleg a fiúval hármasban) és megbeszélnénk hogy hogyan gondolják a későbbieket.

2013. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Inkább, mint egy gyereket..
2013. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Én 23 vagyok, és nekem már hónapok óta azért van, mert 5 napot késett és pont ünnepnap lett volna az 1 hét letelte, és mivel én nem akarom a vakszerencsére bízni a dolgot így, inkább vettem előtte 2 nappal, hogyha szükség lesz rá, akkor legyen. De pont aznap este megjött, így azóta is ott fekszik a fiók mélyén. (bár én koleszos vagyok, anyám meg a világ másik felén él)


De nem feltétlen jelent rosszat. Lehet bármilyen jó módszer a védekezésre, egy halálbiztos módszer van: az önmegtartóztatás. És szerintem ezzel minden magáért felelősséget vállaló nő tisztában van.

2013. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Sokkot kapnek tutira


De ha belegondolok en is mindig vedekeztem, megis ellottem jo nehany tesztet, mert nagyon stresszeltem azon, hogy veletlenul se legyek terhes ido elott..


Sot most is fog gatlot szedek, megis, ha nem pont akkor jon amikor kellene akkor tesztelek, de van hogy fura erzesem van, akkor is...

Tehat nem feltetlen van jelentosege.

Sajnos akarmilyen vedekezesi mod mellett van esely a teherbeesesre.

Nem mondanek amugy semmit, de lehet ellenoriznem, hogy ott van e meg bontatlanul, ha nem szegyen szemre lehet kutatnek a zsemetesben...

De amugy feltetelezem, ha pozitiv lenne elobb utobb el kell mondania, lehet kivarnam...

Nem tudom, mert szerencsere eleg messzeall tolem meg a hasonlo szituacio lehetosege, mert nincs ennyi idos gyerekem...


Edesanyam amikor ennyi idos voltam tuti felhozta volna a temat, a vedekezesrol stb...

2013. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Nézd Kérdező, eleve nem kutogatnék a lányom privát holmijai között, ha meg asztal közepén, fürdőszobában, akárhol heverne, akkor először ki kellene puhatolnom, hogy melyik csajhoz tartozik, a zasszonyhoz, vagy a jányhoz:))) - anélkül, hogy ebből feszkó legyen. Na ez eleve megoldhatatlan feladat elé állítana, úgyhogy inkább erőszakot téve magamon az önuralom erényét gyakorolva kivárnám, hogy vaklárma, vagy valamelyik megtalál 1-2 napon belül, hogy mondani akar valamit... na, és akkor arra már lehet értelmeset reagálni.
2013. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!