Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek a párja...

Van itt valaki akinek a párja reggeltől késő estig dolgozik sokszor még hétvégén is? (pl. mezőgazdaság, építőipar) Hogyan oldjátok meg, hogy egymásra is tudjatok időt szánni? Csak normális és nem lenéző válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
reggel 5 kor indul este 7:30ra er haza.nem tudo..m ez mennyire kesonek szamit,nekem nagyon.mire agyba kerulunk van 10_11ora kb1orank van egymasra mert hulla faradt.de van olyan h rogton elalsxik.de hetvegen van idonk egymasra mert akkor altalaban nem megy.ilyenkor tud tobb idot foglalkozni a gyerekekkel is.nyaron probalunk sok kozos prigramot csinalni .neked meddig dolgozik?
2013. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem élünk együtt. Ő általában egész nyáron dolgozik sokszor éjszaka és hétvégén is (mezőgazdaságban). Amikor este hazaér még az otthoni munkákat is meg kell csinálnia (vannak állataik)Ezért sokszor este 10 óra fél 11 mire ráérne. Akkor meg már én alszom mert napi 12 órát dolgozom. Hetente egyszer tudunk találkozni max egy órahosszára Nem tudom, hogy van e így értelme ennek a kapcsolatnak?!
2013. ápr. 16. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én dolgozom elég sokat (építőipar), de azért megoldjuk valahogy. Hétvégén nem mindig kell dolgoznom, ha mégis, haza tudom vinni a munkát. Az tény, hogy nem vagyok egy házitündér emellett, de szerencsére a párom nem is várja el minden este 8-kor a meleg vacsit.


Hazaérek 7-9 közt, változó, akkor kicsit leülünk beszélgetni, úgy 10-15 percre. Aztán általában együtt csinálunk vacsit, ha van kedvünk, főzünk valamit, ha nincs, akkor saláta, hidegtál stb. Eszünk, aztán vagy beszélgetünk, vagy szeretkezünk, vagy nézünk egy filmet. Éjfél körül fekszünk le aludni, és 7:30-kor kelünk.

2013. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem is maga a munkaidő sok, hanem hogy rengeteget van külföldön. Néha napközben chatelünk, ha tudunk, illetve ha kint van, akkor este egy óra skype a minimum. Ha későn ér haza, megvárom, de muszáj, hogy minden nap beszéljünk.

Hamar összeköltöztünk, így ha itthon van, azért van időnk. Nálunk a reggel a miénk: másfél-két órával indulás előtt kelünk föl, az ágyban összebújva kávézunk egy félórát-órát. Nagyon szeretem ezeket a reggeleket, összekötnek.

Annyi van, hogy ha van szabadidőnk, azt mindenképp együtt töltjük. Ez eleinte fura volt, de aztán arra jutottunk, hogy egyszerűen muszáj, mert ha nem figyelünk tudatosan erre, akkor meghal a kapcsolat. Havonta minimum egy hétvégénk szabad kell, hogy legyen, amikor együtt vagyunk.

2013. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ennek így nagyon sok teteje nincs. Az a baj, hogy ha ki is bírjátok ezt hosszú távon, valódi komoly, szoros kapcsolat nem lesz belőle, hiszen hiányzik az együttlét, a közös tapasztalatok, élmények, az összecsiszolódás... Ráadásul az sem derül ki, ha valamiben nem illetek össze, rámegy 4-5 évetek, mikor végre összeköltöztök, kiderül, hogy nem is működik az együttélés.


Szerintem minél hamarabb meg kéne oldani, hogy ha nem is teljesen külön összeköltözni, de legalább valamelyikőtöknél lenni többet együtt.

2013. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kocsmája van, reggel 6-tól hétköznap 10-ig, hétvégén éjfélig dolgozik. Néha nem nyit ki időben és tovább alszik, vagy hamarabb bezár, illetve alkalmazott is volt, akkor több ideje volt itthon, de anyagi okokból már nem engedheti meg, hogy azt is fizesse. Szóval nehéz, de majd csak lesz valahogy. Sokáig nem birom ezt így, ezt nem kapcsolat.
2013. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!