Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik meg a szüleim?

Miért nem engedik meg a szüleim?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék venni a saját pénzemből,amit gyűjtögetek már lassan 2 éve.Megdolgoztam érte,meg volt amit szülinapomra meg névnapomra kaptam stb... ünnepekkor.Na most az a lényeg,hogy amit megspóroltam PÉNZT abból szeretnék venni egy MGP Vx2 rollert,mivel már 1 éve rollerezek hobbiból,parkba,street...Ennek az ára: 44000Ft szállítással.A jegyeim jók,tele vagyok 4-essel,5-össel,viszont mégis azt mondják hogy szar tanuló vagyok,ezért nem vehetem meg!Amint írtam már 2 éve gyűjtöm,és eddig semmire se költhettem el.Félreraktam 45000Ft-ot a rolleremre,és ami maradt,ahhoz még gyűjtök majd,mert kell a motorjogsira. 12 éves vagyok!!

2013. ápr. 26. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
45 ezer forint sok pénz és csak kifogásokat keresnek, hogy a tudtodra adják, hogy HÜLYESÉG kiadni 45 ezret egy rollerre, főleg 12 évesen. Én sem támogatnám az ötletet, de az más kérdés, hogy hagynám, hogy megvedd és ne maradjon egy vasad sem, oktató jelleggel. De gondolom ti nem álltok úgy, vagy a szüleid másképp gonodlkodnak. Attól még a tény tény marad, hogy ez hülyeség.
2013. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor is még maradnak 30000Ft-om!
2013. ápr. 26. 21:54
 3/20 A kérdező kommentje:
maradna*
2013. ápr. 26. 21:54
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos, ilyenek a szüleid. Még egy ideig ezzel kell együtt élned. Viszont nagy előnyöd, hogy képes vagy ennyi idősen spórolni. Bár az nem spórolás, hogy nem engedik elkölteni a gyűjtött pénzedet.

vedd célul a jogosítványt. Így még pár évig gyűjthetsz.

2013. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

A szülőnek addig jut el az agya hogy roller, tőle lehet verseny célre vagy hobbi célre készült sokallja az árát..

Na meg az is rátesz gondolom egy lapáttal hogy nagyon fiatal vagy még, és lehet 3év múlva ott fog heverni a pincében a roller :D

20/F

2013. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért nem engedik meg a szüleid, de én megengedném, és meg is engedem a fiamnak, hogy megvegye a saját pénzéből amit szeretne. Ha összegyüjtötte, nem szórta szét minden marhaságra, akkor támogatnám, elmondanám azt is, ha nem értenék vele egyet, de akkor sem tiltanám meg. Egyébként a roller meg tök jó, kint vagy a levegőn, sportolsz, és nem a gép elött ülsz, mint általában a mai fiatalok.
2013. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért, ha a két szülő közel minimálbért keres, hiába is spórol szépen a 12 éves gyerek, én is sokkot kapnék, ha félhavi fizut rollerre akarna költeni. Más az értékrendjük. Érthető okokból. A jogsira engedik majd elkölteni.
2013. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

7-es

Ez csak egy buta érv hogy ne menjen el a pénz, a roller meg robogózás majdnem ugyan olyan hisz magáért venné


Nekem speciel azért cirkuszolt muter hogy mégis milyen módon vinném el valahova ha hírtelen sietnie kell, mert hogy Ő kocsit vett volna nekem, de én egy sportmotort vettem tavaly és hogy milyen önző vagyok...

20/F

2013. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Nos, ezt gyakorlatilag a szüleid keresték meg...

Mit mondanak, miért nem engedik? gondolom megindokolták.

Esetleg használtan? vagy ez még nagyon újdonság? (ehhez nem értek)

2013. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Mi lenne ha megvennéd a beleegyezésük nélkül?
2013. ápr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!