Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha a gyerek örül, h...

Baj ha a gyerek örül, h elválnak a szülei? Baj ha miattuk válnak el?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszekednek mert Apu sokszor idegbeteg (nem erőszakos) ezt anyu nem bírja, igaz mi sem. Pár hete mondták h elválnak nem miattunk csak nem úgy szeretik már egymást és máshogy gondolkodnak. Mondjuk már akkor is tudtuk h ez nem nagyon igaz. De ma hallottam is h Anyu mondja nagyimnak h elege lett. Nagyim is mondta h megérti jól teszi nagypapám is ilyen volt ő nem vált és Apum is ilyen lett. De Anyu sírt. Meg szerintem még szereti mert valamikor tök édesek együtt. Csak sajnos máskor meg veszekednek. Én sajnálom Anyut (és Aput is) de örülök h elválnak, Apu elköltözött. Ez nagyon rossz és ciki?
2013. ápr. 27. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hagyd rájuk bárhogy is döntenek támogasd őket.
2013. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha örülsz. Én is örültem, mikor végre váltak a szüleim, mert előtte 15 évig kínszenvedés volt a családi élet!


Utána édesapám és édesanyám is nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lett, találtak új párt, és biztosan állíthatom, hogy most mindketten boldogabbak.


A váláskor tudtam, hogy végre vége a folytonos ordibálásnak, veszekedésnek, sértődésnek, hazugságoknak, és ha mást nem, mindenki nyugodtabb lesz és élheti a saját életét a másik hibáztatása, stresszelés nélkül.


Ne szégyelld magad, mert nem kárörvendesz, hanem fellélegzel...idővel pedig édesanyádnak is jobb lesz, ebben biztos vagyok, még ha ezt most nem is látja.

2013. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nagyon rossz érzés h látom h ő kivan én meg örülök. Tényleg nem kárörvendek! csak örülök.
2013. ápr. 27. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő meg lehet, hogy azért sír, mert azt gondolja, hogy ti nem örültök, és szomorúak vagytok a válás miatt. Meg aztán akármennyire is nem megy együtt, attól még éveket leéltek egymással, hiába tudja, és érzi az ember lánya, hogy jobb lesz külön, azért nehéz dolog végleg lezárni, elengedni valamit/valakit. :)
2013. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

anyukád valószínűleg azért sír mert kudarcként éli meg a válást: hiszen a házassága elromlott, és nem tudja helyre hozni, még akkor is ha nem az ő hibája. a kudrac élmény pedig van akit nagyon megvisel


olyan mintha évközben mindent beleadnál (de tényleg) egy tantárgyba, de évvégén még is megbuknál, mert a tanár mondjuk nem csíp és valahogy minidg ugy alakitotta adolgot hogy olyan sok egyest kapj amin nem tudsz változtatni...



vagy pl egy olyan versenyen veszel részt aminek a főnyereménye hogy az egész osztály kirándulni mehet mindenki biztat, reménykedik benned, neked pedig nem sikerül mert egy másik versenyző jobb nálad.

2013. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!