Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a legfontosabb az életedben...

Ki a legfontosabb az életedben? Anyukád, a párod, vagy a gyerekeid?

Figyelt kérdés
Anyósom azt mondta,hogy ő kell,hogy az első legyen a párom életében,és csak utána a gyerekeink és én.És tulajdonképpen ez így is van,mindent az anyjával beszél meg elsőnek,én csak utána tudom meg.Természetesen én is szeretem anyukámat,de a párommal beszélem meg az itthoni dolgainkat,hisz első sorban ránk tartozik.
2013. ápr. 29. 08:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Első helyen áll a gyerek,második helyen a férjem harmadik helyen anyukám.Férjemnél ugyanez a felállás.
2013. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk is ugyanaz a felállás, mint az elsőnél. Mondhatni, a házasságunk egy mikroállam, ami belügy, az belügy is marad.

Ezen kívül van az "únió", a nagycsalád. Rendszeres a kapcsolattartás, segítjük egymást.

Ki nem bírnám, ha a férjem első körben mindent az anyjával beszélne meg, és csak utána jönnék én.

2013. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Annyira utálom az ilyen felfogású embereket! "első a gyerek!" hát tudod, hogy mikor járnék egy olyan emberrel, akinek a gyereke az első!


Szerintem NORMÁLIS embereknél nem lehet sorrendet tenni. EGYFORMÁN első helyen van (ha helyezést lehet-e mondani) az embernek a PÁRJA és a gyereke! Ugyanúgy egyformán fontos. Nincs olyan, hogy egyik letiporja a másikat, mert akkor az már nem egyensúly.

2013. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem könnyen eldönthető kérdés. Nem volna szabad egyiket a másik rovására előnybe részesíteni. Ha egy égő házból csak az egyiket menthetnék ki nagyon gyorsan, akkor a gyermekemet választanám.
2013. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%

Kit szeretsz jobban?


APÁDAT vagy ANYÁDAT? Hát kábé ugyanaz...nincs olyan, hogy ezt jobban vagy azt.....mármint normális családnál.

2013. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Úgy első a gyerek, hogy első körben az ő érdekeit kell szem előtt tartani.

Példa: Ha egyszerre kell cipő mindenkinek, akkor először a gyerek kap, utána a férjem, én meg árkategóriát csökkentek, ha nem jövünk ki másként.

A férjem jár dolgozni, a gyereknek meg úgy nő a lába, mintha locsolnák. Nekik kell elsősorban jó minőségű cipő.

2013. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a gyerekem es a párom pont ugyanolyan fontos. A párom nem a gyerekem apja, de nincs köztük rivalizálás, van amiben az egyik élvez előnyt, van, amiben a masik. Kulfoldon élünk, anyóssal együtt, anyám Magyarországon. Anyóssal jó a kapcsolat, sot, kiváló, anyámmal sosem volt jó. Megbeszélni a dolgokat attól függően, hogy kit érint, kettesben, hármasban vagy négyesben szoktuk. Nyilván van olyan, amit a párom az anyjával beszél meg, de alapesetben en vagyok a bizalmasa. Anyós imádja a fiat es o is az anyját, de mindkettő tisztában van vele, hogy z másfajta kapcsolat, mint ami köztünk van es egyiknek se jutna eszébe, hogy a szulo fontosabb legyen, mint a társ.

Ha a parod ennyire függ az anyjatol, korai meg a gyermekvállalás es talán meg a komoly kapcsolat is.....

2013. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

A Párom előnyt élvez, mert Ő a jövőm, vele kell majd szövetkeznem egy életen át.

Nem teszek különbséget a hétköznapokban, a családom régebbi tagjai is fontosak számomra, de ha azt kérnék, hogy feléjük döntsek a párom ellen, akkor nem tenném meg.

Gyermekünk még nincsen. De nem tudom elképzelni, hogy melyikük lenne a fontosabb, annyira más jellegű a kapcsolat. A leendő férjemmel egymás szövetségesei vagyunk a gyermekért. Szóval kettőnk legfontosabb dolga, ami egymás nélkül nem létezne. Majd kiforrja magát még ez a rész.


24N

2013. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

1 vagyok.


3.astól kérdezném hogy van-e gyereked?

Aki a cipős példát irta megfogta a lényeget,igy értettem hogy a gyerek az első mindketőnk számára.

2013. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
Sok évtized alatt még nem kerültem olyan helyzetbe, hogy választanom kellett volna szüleim, életem párja vagy a gyerekeim között. Remélem, már nem is lesz ilyen. Súlyos baj lehet egy családban, ahol bármikor is előnybe kellene részesíteni az egyiket a másik rovására. Ők nemcsak a rokonaim, hanem a szeretteim. És ez egy magasabb minőség.
2013. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!