Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szégyenérzetem?

Miért van szégyenérzetem?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, barátom 22éves. lassan 4hónapja járunk, és 6hónapja ismerjük egymást. Tegnap éjjel nála aludtam, a szüleim nem szólnak bele, szeretik a páromat, az Ő szülei is szeretnek engem, senkinek semmi kifogása nem volt az együtt alvással.

Lefeküdtünk...szeretem a páromat, és Isteni volt a dolog, de szégyellem magam, bár már voltam előtte is pasival...de úgy érzem mintha valami megbocsájthatatlan bűnt követtem volna el, olyan hülyén érzem magam, ha arra gondolok. Megtenném ismét nem bántam meg, csak nem tudom... zavarban vagyok, ha erre gondolok. Úgy érzem mindenki látja rajtam mitörtént...és ezért elítélnek itthon, vagy nála a szülei......


+kérdés: Védekeztünk, és ellenőriztük a gumit az aktus után, nem volt kiszakadva semmi baja sem volt, kicsit mégis feszült vagyok, mert elszoktam a szextől, régóta nem volt pasim...és félek, hogy nem-e lehet baj ÚGY....


2013. máj. 4. 19:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
barátomnak én voltam az első :) És én magyaráztam el neki a gumi használatát, talán ezért is félek... de nem volt kiszakadva, akkor nem lehet baj igaz?
2013. máj. 4. 19:19
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nem lesz baj, csak akkor, ha nem hagyod abba ezt a gondolkodást.

2013. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább attól félnék,hogy a barátodnak te voltál az első.Sajnos nem akarlak lehangolni,de előbb utóbb kitör belőle a kíváncsiság és ki akar,majd mást is próbálni.

Egyébként meg nem kell szégyenled magad.Felnőttek vagytok.

2013. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ha jó oldalát nézed te megtanítod a szexre.
2013. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. szerintem ez nem attól függ, hogy hanyadik vagyok neki, ha meg akar csalni megcsalhat úgy is ha én vagyok a 2. vagy a 10. :) Amugy szeret, ezt érzem és látom, van viszonyítási alapom, csaltak már meg 2x is, Ő nem tenne ilyet. ha pedig megakarja tenni, hát Istenem, akkor rájövök, hogy nem szeretett sosem, csalódni emberi dolog...
2013. máj. 4. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj,persze most szeret.Minden férfi ezt mondja és még talán érezteti is veled az elején,de hidd el,hogy amint tapasztalatot szerzett,már kíváncsi lesz és ki akar próbálni más nőket is.Nem valami jó dolog szűz fiúval sokáig tervezni.
2013. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó, lehet igazad van, mégsem értek egyet veled.

Mert ha Casanova pasim lenne, az is megcsalna, mondván, hogy : mivel előttem volt 1000nője, utánam is lesz még 1000.

Apukám anno a falu Casanovája volt pl. minden csaj odáig volt érte, sok barátnője volt, de amikor anyumat megismerte megváltozott, mindennek már 33éve, és sosem csalta meg, és 3an vagyunk tesók :)


Plusz unokatesóm szűz volt amikor lefeküdt a barátnőjével, ki gondolta volna már 2,5(!!)éve együtt vannak:)


Ha szeret nem csal meg, ha nem szeret jobb is ha megy, lefeküdtem vele, mert szeretem, az hogy milesz a jövőre bízom, ennyi

2013. máj. 4. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Sz@rd le, hogy mit gondolnak a szülők, nem fog leköpni egyik se, felnőtt vagy, nem 15 éves, ők is voltak fiatalok. A gumi meg gumi. Én is utálom és néha aggódom miatta, de ez van. Én már jártam úgy egyszer, hogy lecsúszott és nem vettük észre csak akkor, amikor már késő volt, de az eseményutáni tabletta nagyon hasznos találmány. Szóval, ha gáz van a gumival, akkor sincs veszve semmi. Ha meg benne volt a cucc, akkor felesleges aggódni - egészen addig, amíg nem késik a Mikulás, mert vannak csodás fogantatások. Amíg nincs benne rutinja, mindig figyelj arra, hogy jól tegye fel a gumit, így hátha nem lesz vele gond. 26N
2013. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal, akik szerint a ferfi meg fog csalni. Nekem a felesegem volt az elso es egyetlen. Lassan husz eve vagyunk hazasok, es nem vagytam masra sosem.
2013. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most miért hangoljátok le a kérdezőt? Egyáltalán nem biztos, hogy megcsalja, mert a megcsalás nem ettől függ. Engem is csaltak már meg és képzeljétek, 17-ik voltam. Imádom a sok irigy embert.
2013. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!