Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a férje...

Van itt olyan akinek a férje számítógép függő és még a családját benne egy kis babával is képes háttérbe szorítani csak hogy játszhasson?

Figyelt kérdés

Segítsetek, akárhogy próbálom jelezni felé hogy ez már függőség és tönkre teheti vele a házasságunkat nem érdekli minden perce a játék körül forog (World of Tanks) ha nem játszik akkor beszél róla vagy olvas vele kapcsolatban engem már az őrületbe kerget de nem veszi észre magát.

Valaki valami jó tanács?


2013. máj. 12. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hátul, zsinórok kihúzigálása:)
2013. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Igen a férjem, de ő nem hanyagol el minket. Csak este játszik fürdés után. A tiednek segítség kell. Vagy csomagolj össze és hagyd ott. Attól majd észbe kap.
2013. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Ne szívjátok a vérünket, hagyjatok minket szikkadni!

a feleségem is állandóan rinyál, ha játszok a fifával

2013. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

mennyi ideje tart ez? Napi hány óra?

Tanács csak annyi lenne, hogy korlátozd. Pl. játszik egy órát a gyerekkel, addig te tusolsz vagy főzöl vagy elmész otthonról, és utána játszhat. Semmi baj a hobbival, ha mellette megcsinálja a többi dolgát. Talán lecseng pár hónap múlva ez a függőség. Ha nem, akkor írd fel, hogy mettől meddig ül ott, számold ki neki órára pontosan és tartsd az orra elé, hátha rájön, hogy ez nem normális.

2013. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Minek szültél ilyennek gyereket?
2013. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

99%,hogy nem tudod megváltoztatni.azzal se ha otthagyod.


Én is próbáltam az exnél minden praktikát,de szexi ruciban se hatottam meg,amikor meg kiszedtem a gépből a tápot,akkor meg agressziv lett.ekkor hagytam ott.

Párom ellentéte,10 percig se köti le semmilyen számítógépes játék,inkább velem foglalkozik.

2013. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy kicsit régi, de bátyám kb. 10 éve tolja a World of Tanks-et és azóta mintha nem is lenne.
2020. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!