Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen szöveget?...

Hol találok ilyen szöveget? Lánybúcsúra kellene vicces szöveg.

Figyelt kérdés
Ilyen fogadom szöveg,viszont ebből csak egyetlen egyet tudok,találok neten,amit sajnos a menyasszony már fejből fúj. :/ valaki tudna valami újat? :)
2013. máj. 22. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem ültök össze a többi lánybúcsúztatóval és írtok egyet? :) Az tuti meglepetés lenne, és egészen személyes hangvételűre is vehetnétek, ami külön kedves gesztus. :)


A neten keringő szövegeket is írta valaki, szerintem olyat bármelyik ügyes lánycsapat összerak egy este alatt! :D

2013. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hm.:) kiagyalok valamit :p
2013. máj. 22. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadalom 1:

"Én, XY,

ezennel megígérem előttetek,

hogy mostantól jó háziasszony leszek!

Az Uramat megbecsülöm,

a pasikat elkerülöm.


A fodrásznál, barátnőnél, boltban, utcán, tereken nem sokat időzöm,

mindennap hazasietek és a vacsiját főzöm.

Kedvenc ételét még a legfárasztóbb napomon,

akár éjjel is, de elkészítem, szépen tálalom.


Anyukáját naponta egyszer dicsőítem,

hogy övé a legfinomabb töltött káposzta.

Barátait családtagként fogadom,

ételükről és sörükről is gondoskodom.


Esténként szeretgetem, cirógatom,

fejfájásra nem panaszkodom!

De ha véletlen csak egyszer is csajozni mer,

a baját sodrófával látom el!!!"


Fogadalom 2:

Én X.Y., született .... a Leánybúcsúztató és Asszonyi Alkalmassági Vizsgabizottság és Ítélőszék - továbbiakban LAAVI -, illetőleg barátnőim népes tábora előtt ünnepélyesen esküszöm, hogy meggyőződéssel és teljes elszántsággal fogok küzdeni elkövetkezendő házas éveim során Önálló saját egyéniségem, hóbortjaim, gondolataim és barátaim megtartásáért.

Ugyanakkor fogadom, hogy jövendő férjem mellett jóban-rosszban kitartok. Legalább hetente kétszer elébe meleg ételt tálalok, hajszálainak számára megjegyzést csak ritkán teszek, féknyomos és jaffás alsónadrágjait, illatos zoknijait ajkamon édes és elnéző mosollyal patyolatfehérre sikálom, legalább annyira fogom imádni a mosogatást, mint amennyire most imádom. Forró hangulatú férjemet lehűtve fejfájást havonta egynél többször nem színlelek, amikor életem párja monitorjába bámulva rólam megfeledkezik megjegyzést csak szerelmesen suttogva teszek, és szemet férfiakon mostantól csak messziről legeltetek.

Továbbá ígérem, hogy születendő közös gyermekeinket szívem minden melegével szeretni fogom, és tudásomnak megfelelően a lehető legjobb neveltetésben részesítem.

Soha nem feledem, hogy ki voltam, most ki vagyok, és hogy ezek után még ki lehetek.

És megőrzöm emlékeimben és szívemben ezeket a perceket.


Fogadalom 3:

XY ezennel az itt felsorakozott tanuk előtt megígérem, hogy mostantól jó háziasszony leszek! A fodrásznál, barátnőnél, boltban, utcán, tereken nem sokat időzöm, mindennap hazasietek és vacsorát főzök. Kedvenc ételét még a legfárasztóbb napomon, akár éjjel is, de elkészítem, szépen tálalom. Férjemet meccsnézés közben nem zavarom, dolgomat ilyenkor csendben végzem, mindig ügyelve arra, hogy sörös korsója, üres ne legyen. Sose hivatkozom fejfájásra, fáradtságra, mikor a férjem szeretgetésre vágyik. Anyósomat napjában legalább egyszer dicsőítem, miszerint Ő készíti a legfinomabb ételt, Ő vasalja legszebben az inget, neki a legtisztább a lakása, stb. Férjem barátait mindig családtagként fogadom. Az Ő étkezésükről és sörükről is gondoskodom. Férjemet, barátaival legalább heti három alkalommal elengedem mulatni. Ez idő alatt én nem csacsogok telefonon a barátnőimmel, tiszta lakással, vasalt inggel, meleg étellel, mezítelenül várom haza. Itt és most megígérem, hogy jó háziasszony leszek, Uramat megbecsülöm, a pasikat elkerülöm. Szeretgetem, cirógatom, hülyeséggel nem nyaggatom.

2013. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!