Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem veszi fel a...

A párom nem veszi fel a telefont. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A lényeg a következő. A párom nemzetközi sofőr, és ma reggel váltottunk egy smst utoljára. Azt mondta olyan 10-11 fele fogunk tudni beszélni wifin. Nem keresett, nem is furcsállottam, viszont gondoltam délután hogy felhívom lassan. Órák óta próbálom hívni de nem veszi fel. Nem értem mi lehet vele. Merre tudnék keresgélni, vagy mit tudnék tenni?
2013. máj. 26. 19:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem várj. Mást nagyon nem tudsz tenni.
2013. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%

Mindenképpen a cégét kell felhívnod, ha esetleg balesete van akkor a cég már tudnia kell róla.

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó cégnek pedig kell 24 órás ügyeletének lenni, mert akár hol lehet egy defekt, egy megoldandó ügy amire kell egy személy aki segít leszervezni ezt.

2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%

Elöször is nyugodj le, és ne hivogasd.


Valószinüleg stresszben van és kikapcsolta a telefont, vagy csak lemerült az akkuja és nem vette észre. Velem is elöfordult, hogy amikor jelzett, hogy kevés van benne, akkor éppen enm voltam ott, és utána meg nem akartam semmit, igy nem is láttam, hogy nem müködik.


Ha bármi baja lenne, akkor már a rendörség jelentkezett volna.

2013. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
A rendõrség nem tudna segiteni, pl. megnézni, hogy azon az autópályán ammerre a párod járt nem történt-e valami.Eléggé kinos lehet neked, de reménykedj, hogy jól van, lehet csak lemerült a telója.
2013. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
szia! minden fele keppen felhivnam a ceget,hogy tortent-e valami es h hol jarhatnak. stb.
2013. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
73%
Most nem veszi fel vagy ki van kapcsolva?
2013. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
de nincs lemerülve a mobilja, mert kicsöng. Ráadásul mikor először próbáltam egy pár csöngés után egy német automata hang közölt valamit. Mikor rá egy órára hívtam, akkor már nem volt ez az automata hang. Németország környékén van, de nem értem hogy mikor később hívtam miért nem volt ez az automata üzenet.
2013. máj. 26. 19:38
 8/34 A kérdező kommentje:
nem tudom a cége telefonszámát :( Elég friss a kapcsolatunk, ilyenekbe még nem merültünk bele....
2013. máj. 26. 19:39
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha rendesen elolvastátok volna a kérdést, nem az áll benne h nem elérhető, hanem az h nem veszi fel!
2013. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
39%
Megértelek, az én párom is nemzetközi kamion sofőr. A céget próbált, ott az irányítóknak el kell érniük a párod. Ők meg tudják mondani,h mikor beszéltek vele utoljára, vagy,h merre van. Az is lehet,h épp rakodik,és a fülkében hagyta a telóját. Vagy összehaverkodott egy kollégával a parkolóban,és némán van a telója. Biztos,h nincs semmi baj.Erre ne is gondolj!!!
2013. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!