Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a férfiről...

Mit gondoltok arról a férfiről akinek szeretője van? Szeretheti egyáltalán a barátnőjét aki ilyet tesz? És minden esetben csak a szex vonzza a 3. -ik félben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Pont ugyan azt mint a nőről akinek szerzője van.
2013. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a férfi akinek szeretője van, nem szereti a párját. 24F
2013. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezt nem értem, h akkor miért nem szakít vele? Nem köti hozzá semmi, miért kell átszabni a másikat?
2013. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szereti.sztem nem kimondottan a szex,idö kérdése és összemelegednek.
2013. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Aki csalja a párját, az nem valóban nem szereti vagy nem szereti igazán a másikat, de semmiképpen nem tiszteli. De egy biztos, hogy nem kapja meg otthon azt, amit mástól igen.

A férfiról azt gondolom, mint ahogyan egy nőről is gondolnám, ha valami nem jó, le kell ülni, meg kell beszélni, ha úgy sem működik, akkor az illető akinek valami nem jó, keressen egy olyan illetőt, aki megadja neki azt, amire szüksége van, de azután már egyedülállóként.

És nem csak a szex vonzhatja. Mert nem csak szexhiány miatt hidegülhet el egymástól 2 ember, vagy vágyhat valaki másra. Ha nincs elég figyelem, törődés, tisztelet, akkor azt is sodorhat valakit egy másik ember felé.

2013. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

FÉrfi vagy nő, mindegy.


Mit gondoltok arról a férfiről akinek szeretője van? - azt, hogy egy tetű.


Szeretheti egyáltalán a barátnőjét aki ilyet tesz? - nem valószínű. Ismerek olyan férfit, aki azt állítja, hogy emellett szereti a barátnőjét, de én úgy gondolom, hogy szegény nem igazán tudja, mi az, hogy szeretni. Ha igazán szeretünk valakit, akkor nem igazán izgat más.


És minden esetben csak a szex vonzza a 3. -ik félben? - mert mi más? Ha az intellektusa és a csodálatos belső tulajdonságai vonzanák, akkor nem csak szexelne vele, hanem elhagyná érte a barátnőjét.

2013. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Az a ferfi, aki szeretot tart a felesege mellett, egy gyenge ember, szavahihetetlen, megbizhatatlan.
2013. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!