Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jobb hallgatni? Az észre...

Mire jobb hallgatni? Az észre vagy a szívre?

Figyelt kérdés
röviden:külön mentünk a volt férjemmel,aki életem szerelme.szenvedtem eleget,vissza akrtam kapni.1,5 év kín után megismertem egy férfit.próbálkoztam vele,felejteni akartam.az ex nem nyújtott anyagi biztonságot.üzletelt állandóan műszaki dolgokkal,ha kellett hazudott.emberek jöttek-mentek az otthonunkban.de senkit nem szerettem annyira.vele minden nap mosolygás volt,úgy tudott szeretni ahogy nekem jó volt.az új férfi mulya volt,nem szerettem bele,de iszonyat jó és becsületes ember és nagyon szeret.ma is.az ex azt mondta 3 éve kezdjük előröl mert szeret.nem tudott az új férfiról.sokat morfondíroztam.ő szerelmet adhatott és én is neki az új viszont otthont és nyugalmat.az eszem azt mondta őt kell válasszam hisz az ex nem megbízható és nem tud megváltozni.a szívem azt,hogy szerelem nélkül nem tudok élni.az eszemre hallgattam.ma is vele vagyok,megadta az otthon biztonságát és a tenyerén hordoz.de nem vagyok szerelmes.még mindig az ex-et szeretem.és szenvedek.jól döntöttem?
2009. okt. 8. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos egyik sem jó döntés, talán egy harmadik lenne az.
2009. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha szenvedsz, nyilvánvaló, hogy nem jó döntést hoztál.
2009. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

addig, amíg saját magadról gondoskodsz csak, addig teljesen mindegy, hogy melyiket csinálod/választod, a lényeg, hogy neked jó legyen.

de ha már van/lesz gyerek. akkor az ő biztonsága a legfontosabb, nem az, hogy te mit szeretnél.

nem tudom mennyire segítettem, de ha szeretnél gyereket, akkor igen, jól döntöttél. próbálj ráhangolódni a párodra.

2009. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok a volt férjemen kívül másba beleszeretni.ez biztos.3.kilőve.más ?
2009. okt. 8. 19:51
 5/19 A kérdező kommentje:
szeretnék gyereket nagyon.amúgy az ex hol itt él,hol ott.innen-onnan jön egy kis pénz,dolgozni nem akar.ez nem lenne jó nekem.mióta a mostanival vagyok,nem volt egy nap se hogy azon gondolkodjak vajon mi lesz holnap?de!nem bújtam szerelmesen hozzá,és nem éreztem azt,hogy bármi rossz jöhet az életben,csak az számít hogy velem van.nem éreztem,milyen az mikor beszívom a bőre illatát és sírhatnékom van ha nincs velem.mert a mai napíg emlékszem arra az illatra.nem az eszemmel,a szívemmel.megőrülök!annyira ezen kattogok már 2 éve.álmatlan éjszakák,átsírt órák.ráadásul az a legrosszabb,mikor a párom szemébe nézek és azt hazudom szeretem mert nem tudnám bántani.annyira jó ember!komolyan.sose tiszteltem így senkit.mit tegyek?meddig tudok hazudni még?szeretem persze őt is,de ez nem szerelem.
2009. okt. 8. 19:58
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Hat mindenki masra hallgat!!!:) Legyel okos, elvezd a jooot! Barcsak en lennek ilyen helyzetben, mint te vagy most. Oszinten irigyellek.

Probalj pozitivan gondolkozni, es orulj annak amivel megaldott a sors! Olyan szinte soha nincs, hogy minden, de minden passzolna, hidd el!

Mondjuk lehet hogy te az a tipusu ember vagy, akinek soha semmi nem jo, aki akarmi is van, boldogtalan.

Mert nem voltal se penz nelkul boldog, se most, hogy van penzetek. Akkor mit szeretnel??? Szerintem te sem tudod. Ez az elet. Eldd!:)

2009. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
utolsó:igazad van.semmi nem jó.amúgy boldog voltam pénz nélkül!!!nagyon is.csak tudtam így nem lehet élni egy életet.gyereket akartam és erre nem vállalhattam.de igen is boldog voltam!most nem vagyok.ketyegett a biológiai órám,lépnem kellett.
2009. okt. 8. 20:06
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Borzasztó nehéz kérdés.Nagyon rossz lehet, de próbáld elfogadni a mostani párodat.Vagy beszélj egy pszichológussal, ő talán tudna okosabb tanácsot mondani.
2009. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ja!ne akarj ilyen helyzetbe lenni.mert nem tudod az apró részleteket.nem jó valaki szemébe hazudni és együtt élni nap mint nap a lelkiismeret furdalással.iszonyat úgy együtt lenni szexuálisan,hogy másra gondolsz és túl akarsz lenni rajta gyorsan.azon járni az agyamnak hogy nehogy az ő nevén szólítsam.és tudni hogy az ex mellett ott alszik más.
2009. okt. 8. 20:11
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Én a szívemre hallgatnék..hosszútávon jobban megéri.
2009. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!