Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom viselkedése amióta...

Párom viselkedése amióta rendőr, elég furcsán megváltozott. Még további változásokat is észrevettem. Mi lehet az oka? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy fél éve rendőr és kicsit agresszívabb velem, de már hozzászoktam. Viszont amióta múltkor lefeküdtünk, azóta sokkal bunkóbb velem; ha valami olyat teszek ami neki nem tetszik, rögtön leszedi a fejemet, ha szóba hozom hogy miért ilyen, mindig azt mondja, hogy semmi közöm hozzá. Kicsit zavar, mert ezelőtt nem ilyen volt
2013. jún. 9. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy kicsit el van szállva magától.

Mondj neki rendőrvicceket! :D

2013. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem több rendőrfeleség ismerősöm van, sokan már el is váltak, mert a férjeik verték őket. Nem szerencsés általánosítani, de tényleg jóval nagyobb az arány, mint más foglalkozásúak között.
2013. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Amig az eloszobaban nem keri a jogsidat es forgalmit, valamint a kerti partyn nem szondaztat nincs gond.

Egokeszlet azert mindig legyen a farzsebben!

2013. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Lehet hogy a kapcsolatotokkal van baj, veled van baja, vele van a baj, valami nem jó neki és akkor is így viselkedett volna, ha nem lett volna belőle rendőr.

Viszont én személy szerint eleve nem lennék együtt egy olyan pasival, aki kicsit is agresszív, szóval nálam ez a hajó már akkor elúszott volna. Most pedig, hogy bunkó, leszedi a fejedet, nem értem, hogy miért csak kicsit zavar? Nálam ez teljesen tükrözni a rossz párkapcsolatot, amit az ember vagy megpróbál megmenti oly módon, hogy leül és kommunikál és változásokat próbál ezzel előidézni vagy mehet a másik a fenébe!

2013. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A tős-gyökeres pécsiek még emlékeznek talán Leonardóra, aki olyan szigorú és kérlelhetetlen rendőr volt, hogy még a családtagjait is megbüntette, ha tilosban parkoltak. (A legenda szerint, egyszer még saját magát is.)
2013. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
valaki ki kel adnia a dühét ha már a bűnözőkön nem lehet köszönhetően a liberális "embereknek"
2013. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrök, a mentősök és általában a közfeladatot ellátó emberek az átlagnál nagyobb stressznek vannak kitéve, amit ha nem tudnak kezelni, hasonló dolgokra hajlamosak. Alkoholizmus, családon belüli erőszak, vagy csak szimplán agresszív viselkedés. Beszélgessetek többet! Még nagyon új neki a foglalkozás, még nem alakult ki nála, hogy kezelje a felgyülemlő érzéseket, tapasztalatokat, ami munkája során éri.

Az nem megoldás, hogy cs*szteted miatta, ahogy neki sem megoldás, hogy rajtad vezeti le a munkahelyi stresszt. De emberből van.

2013. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki okoskodik meg erre csak szidni tudja a rendőröket, fogalma sincs, milyen dolog ebben dolgozni. Főleg még újoncként, hisz a kérdésben szereplő férfi még csak fél éve rendőr. Még lehet változtatni ezen, de ehhez kommunikálni kell, és tenni ellene.

Kérdező, a párodnak a rendőrsuliban kellett tanulnia dühkezelési technikákat, lélek-önvédelmi módszereket. Ezeket az ismereteket frissítse fel! Illetve vannak meditációk, könyvek a témában.

2013. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg teljesen mindegy a foglalkozás, hogy mennyire stresszes vagy sem. Van konditerem, van ház körüli fizikai munka, ott aztán le lehet vezetni mindent. Vagy van pszichológus, akinek a segítségével meg lehet beszélni az ilyen dolgokat. Szerintem ilyen foglalkozásnál főleg van erre lehetőség.

És senkit nem jogosít fel a foglalkozása és az ott ért stressz arra, hogy otthon agresszív legyen! És ha ezért ki meri nyitni a másik fél a száját, az minden, csak nem csesztetés!

2013. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bizonyára egy átlag dolgozó ember találkozik közúti balesetekben széttrancsírozott emberi maradványokkal, stb. Kívülállóként igen könnyű az észt osztani.
2013. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!