Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy amióta az...

Normális, hogy amióta az egyik ismerősömnek babája született, én is vágyom rá?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, idáig nem is gondoltam a gyerekvállalásra, de amióta megszületett egy ismerősöm babája, és gyakran látogatom őket, egyre inkább úgy érzem, hogy minél előbb szeretnék én is babát.

4 éve párkapcsolatban élek, még nem élünk együtt, munkát keresek és nem is vállalnék még így gyereket. De egyre inkább vágyom rá. Ez normális? Vagy csak hirtelen fellángolás?


2013. jún. 20. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális ha most csak úgy tetszik hogy elbabáznál vele akkor egy idő után majd úgyis elmúlik.
2013. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Normális! Majdnem minden nőben ott lapul az anyai ösztön.

Kinek mikor tör utat magának. Nálad most, van akinél sosem.

Természetes, így vagyunk genetikailag kódolva.

2013. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, mert ebből azt a részét látod, hogy cuki, meg jó dolog babázni, de olyankor nem vagy ott, mikor éjszaka folyton gyereksírásra ébrednek a szülők, cserélik a műsoros pelust, stb, pedig ez is hozzátartozik :D
2013. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában szinte mindenkit elkap a babaláz, ha egy ismerőse szül. A baráti körömben is szült egy lány, aztán most szinte minden ismerősömnek baba kellene most és azonnal. Amúgy normális érzés. Látod, hogy aranyos, cuki, érthető, hogy te is elgondolkodsz rajta.
2013. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy évvel vagyok nálad idősebb. amikor babás ismerőshöz megyünk látogatni, engem is elkap egy kicsit a vágy, de rögtön megszólal a csengő a fejemben, azért ez egy igencsak nagy felelősség, nem csak egy cuki kis emberke.

majd ha már a nehezétől se riadok vissza, akkor azt hiszem nekem is lesz gyerekem. addig nem tolok ki se magammal, sem az utódommal.

2013. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!