Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudok innen valahogy...

Ki tudok innen valahogy törni? Fontos!

Figyelt kérdés

A húgom 15 éves, egy pár hónapja van barátja aki MINDEN nap nálunk van, az sose baj. Én ma áthívtam egy évben 1x a barátomat, az probléma, és állandóan azzal jön hogy húzzak dolgozni. Felhívtak egy diákszövetkezettől, ahol tartós munkát kaptam volna, nem csak ilyen 1 alkalom nesze itt van 1000 forint féle.. Apám a munkája miatt sokat van pesten, mondtam neki ha megy, szóljon, felmegyek vele és elintézem amit kell, de neem, ő nem szólt. Ha eszek azért szól, most is minden ótvaros k*rvának elhordott, mert a tesóm valamit csinált a kulcsával, és nekem kellett be engednem őket, de azt hazudta hogy nem nyitottam ki nekik az ajtót. Volt hogy elmentem barátnőmmel suli után fagyizni, 4-5 körül otthon voltam és ordított hogy ki engedett el, stb.. Nem enged sehova, pedig 18 éves vagyok, megtehetem. Állandóan ordít hova megyek, hol voltam, ha bejön a szobámba nem kpog csak jön, sőt beront az ajtón, pedig már szóltam neki. Anyámmal is mindig veszekszik, mindenbe bele köt. Elköltözni nem tudok sehova, pesten meg eltévedek azért nem megyek fel...


18L


2013. jún. 22. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, úgy lehet kitörni, ha elkezdesz dolgozni, és a pénzedet összegyüjtöd, és elmész albérletbe...


nincs valami ismerősöd, rokonod, nagymamád, akihez el tudnál menni?


vagy pedig találsz magadnak pasit, és elmész hozzá lakni...

2013. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van barátom, de nem olyan most a kapcsolatunk hogy hozzá költözzek
2013. jún. 22. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha lenne lehetöséged dolgozni, akkor miért nem mégy el? Ahhoz, hogy jelentkezz, NEM kell apádnak elvinnie, mert nem vagy más kisgyerek.


Mellesleg Pesten is el lehet igazodni, a Google-Maps oldalán meg tudsz nézni minden utcát, azt, hogy honnan hová hogy tudsz eljutni - szóval csak akarni kell.


De ha csak itt nyafogsz, hogy semmi sem jó otthoh, de változtatni nem akarsz, akkor senki sem tud rajtad segiteni.

2013. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem enged sehova, pedig 18 éves vagyok, megtehetem"

kontra

"pesten meg eltévedek azért nem megyek fel"


Gondolkozz ezen picit..

2013. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!