Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk nagynéném 60....

Mit vegyünk nagynéném 60. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Meglepetésbulit csinálnak neki, végülis anyám nagynénje, nem az enyém.

Elég sok mindenük van, gyerekei egy drágább használati tárgyra dobnak össze neki, én inkább olyasmit vennék, ami ajándék, nem dolgozni kell vele... :D Anyámmal meg nagybátyámékkal közösen, olyan 15E Ft értékben gondolkodunk.


Tortát csináltatnak neki, kaja lesz...


Fiatalos, de ruhát, ékszert mi nem tudunk venni, meg annyi van, mint a nyű... Festményük, Zsolnay szintén a szekrény tetején is van, mert annyit kaptak már...


Ötlet?


Köszi


2013. jún. 24. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Annyira szoros viszony, hogy fotót adjunk, nincs.... színház, opera meg a környéken nincs, nem is tudjuk, szereti-e...


Utalványt nem szeretnék, valami frappáns ajándék kellene..


Gondoltam egy 60as sebességkorlátozó táblára, egy virágkosárban, de akkor is kell valami mellé, mert a virág elhervad, a táblát meg hova teszi? Az csak poénnak kellene...

2013. jún. 24. 19:24
 2/6 A kérdező kommentje:

megkérem a moderátorokat, ne helyezzék át, a szülinapos kategóriába nem igen vannak 50-60 éves hölgyek, akik el tudják mondani, minek örülne!

És ez inkább "családi" kérdés!

2013. jún. 24. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
mi a mamam 60.szulinapjara mivel elegge fitt egy ujfajta biciklit vettunk meg volt meglepibuli.
2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy jó bicaj 100nál kezdődik... :(
2013. jún. 24. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
hatnaxd. nem muszaly neki pont kerot venni.
2013. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na, ezt nem egészen értem...
2013. jún. 25. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!