Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitöl van ez? Lesz ez még...

Mitöl van ez? Lesz ez még másképp?

Figyelt kérdés
Heló!12 éves vagyok,van egy 21 éves batyám akit nagyon megutáltam.Az úgy volt,hogy van egy 15 éves pasim akivel 4 hónapja vagyok eggyütt.A tesóm nem nagyon ismeri a pasim,nem tudja milyen.Nekem és a pasimnak meg sem fordult olyan a fejünkbe hogy lefeküdjünk egymással,pedig lett volna rá alkalom mert bejár hozzánk.Én és anya beszélgettünk.Elmondtam neki hogy eszünkben sincs ilyet tenni.Azt hittem ő ezt megértette,de úgylátszik tévedtem.Ugyanis a multkor a tesóm azt mondta anyának hogy ő garantálja hogy én már nem vagyok szűz.Erre anya olyan pofát vágott mint akit leforráztak.Én teljesen elpirultam.Anya kérdezte hogy miért vagyok ilyen piros,mondtam nemtudom.Én persze mondtam hogy ez nem igaz,de a tesóm csak erősködött.Aztán kimentem a házból.Mikor visszajöttem,kérdezte a tesóm hogy miért duzzogok.Én mondtam nem duzzogok.Aztán pedig azt mondtam neki hogy UTÁLLAK!Azt mondta én mégjobban.Aztán anya jött hogy beszélgessünk.Elmondtam neki az igazat.Aztán aval a tervel ált elő hogy elvisz engem nőgyógyászhoz,de csak azért hogy megmutassuk a tesómnak hogy nekem van igazam.Na ne,engem ne etessen ilyenekkel.Fogadni merek hogy ő sem hisz nekem,csak előállt egy fedőszöveggel.Mondtam neki hogy nyugottan vihet,mert igazat mondok.De olyan rossz,hogy nem hisz nekem.Utálok már vele beszélgetni,mert sohasem hisz nekem,pedig én tényleg semi rosszat nem követtem el,amiért ne hinne nekem.A tesóm meg utálom,ő sem hisz nekem.Anyába meg csalódtam.Szerintetek mit tegyek azon kivül hogy beszéljek anyával?És nektek mi a véleményetek az egész sztoriról?Előre is koszi!
2008. jún. 23. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:

HElló! Anyukád természetesen félt. A bátyád meg lehet rossz passzban van és hirtelenjében nem tud másba belekötni. Mivel anyukádat szavakkal nem fogod tudni meggyőzni ( hidd el, ha egy anya úgy látja, hogy a gyerekét valami veszély fenyegeti, csak a saját szemének hajlandó hinni, vagy még annak sem) egyezz bele az orvosi vizsgálatba. A dokinak persze nem kötelessége elmondani anyudnak az eredményt. Ha anyukád ott szembesül azzal, hogy valóban szűz vagy még, akkor tuti hogy ezek után sokkal jobban bízik majd benned, és bocsánatot is kér, a bátyád meg örök életére szégyellheti magát. bátyádat megkérdezheted, hogy ugyan mondja már meg miért utál téged, ha semmi érdemlegeset nem tud erre mondani, fogadd el és bízz benne, hogy hátha majd kinövi:)

Szia, és remélem okosasbb lettél egy kicsit.

2008. jún. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,koszi
2008. jún. 23. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bátyád azért mondta, mert félt téged. Nagyon fiatal vagy még, egy 15 éves fiú ugye meg már szeretné kipróbálni, ha még eddig nem tette. A bátyád lehet, hogy 15 évesen már mást is csinált, ezért nem bízik meg benned sem. Azért anyukádnak illene téged jobban ismernie, és bízni kellene benned. Ne utáld a bátyádat, természetes hogy félt téged, az lenne a furcsa ha nem tenné. Szerezd vissza anyukád bizalmát, menjetek el együtt az orvoshoz.
2008. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En ugyan nem fogok anyamnak jopofizni,ha nem hisz nekem vigyen el orvoshoz csak nyugottan de attol a perctol kezdve semmit ebbe az eletbe tobbet semmit nem mondok el neki ugysem hisz nekem.Azt tudom hogy a tesom felt de nehogymar ugy feltsen hogy keverje a szart nekem.Amugy koszi mindenkinek aki valaszolt!
2008. jún. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!