Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős segítség kellene, mit...

Sürgős segítség kellene, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nem bírom tovább ezt a helyzetet ami van.A szüleim a vállalkozást elbas.zták adótartozást csináltak és megszüntetik de már ők úgy elvannak adósodva ,hogy új céget vettünk és én vagyok a tulaj és ügyvezető egyes egyedül.Fel akarják velem vetetni a munkaügyiből a vissza nem térítendő támogatást és ezzel nem is lenne baj de én ott hagytam az iskolát mert mást akarok tanulni de az hétvégi suli és közben nagyon szükség lenne a pénzre és találtam 3 munkát is ahova felvennének már mennem is kellett volna mikor közölték velem,hogy nem mehetek dolgozni mert akk nem kapják meg a támogatást.. szóval ülhtek itthon és nem adnak pénzt ha meg kérek még is valamennyit akkor rögtön panaszkodnak ,hogy nem csinálok semmit de a pénz kell meg mire akarom költeni, ház én mennék dolgozni de nem mehetek miattuk és teljesen elcseszik az életem.Mit csináljak?

2013. jún. 26. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már önállóan meg tudnál élni akkor lépj ki a családból, mert téged is magukkal fognak húzni.

Szüntesd meg a cégedet és költözz el.

Vagy tartsd meg a céget, és mivel te vagy a főnök nem ők abba fogsz bele amit csak akarsz!

Ez az egész abszolut nem jogszerű, sőt szerintem törvény ellenes.

2013. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el dolgozni, őket meg hagyd, csináljanak amit akarnak.

Hülyeségük miatt ne kezd az életedet adóssággal. Ha fizetésed lesz, el is költözhetsz.

Húznék mint a vadliba!

2013. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de itt nagyon nehéz munkát találni és mivel nem mentem el a felvételre már ba.szhatom .
2013. jún. 26. 15:15
 4/4 A kérdező kommentje:
annyira megbántam ,hogy belementem teljesen hülye vagyok,hogy nem álltam ki ellenük.Most meg már szenvedhetek
2013. jún. 26. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!