Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ha itthon van el sem...

A párom ha itthon van el sem mozdul a számítógép elől. Velem szinte nem is foglalkozik. Egy héten keresztül csak gépezik (játszik) eszik, alszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 06:56
1 2 3 4 5
 1/45 gömbicica ***** válasza:
72%

:-( most mondjam azt, hogy majd kinövi? ez hülyeség lenne.

tenni nem nagyon lehet semmit :-(

ha szólsz (gondolom megtetted már) visszaszól. aztán ebből kerekednek komoly viták :-(

engem a guta ütögetne, és tanácstalan lennék :-( vagyis vagyok :-(

mindig is mondtam, hogy a számitógép az ördög találmánya :-(

amilyen jó információforrás, olyan rossz a másik oldalról.

esetleg menj el biciklizni, vagy tornázz, vagy hivd el sétálni......

2013. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
47%
ebből sem derül ki ,hogy fiú e,vagy más e ,a pár
2013. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
81%

Úgy gondolom erre nem igazán létezik tanács.

Gondolom mondtad már a párodnak, hogy ez zavar téged? Mit reagált rá?

Mióta tart ez az állapot? Mióta vagytok együtt? Régebben is ilyen volt, vagy csak mostanság lett ilyen?

Mert ha régen is ilyen volt akkor ne siránkozz. Egy ilyen ember nem fog megváltozni!


A környezetemben is van egy ilyen pár. Annyi különbséggel, hogy náluk baba is van. Az apja nem foglalkozik a gyerekkel csak a számítógépén játszik, egyszer volt a baba a karjában (amikor megszületett) azóta nem, ennek már fél éve.

Ott hagyta a pasit.

2013. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Szerinted egy nő ráér a háztartás mellett egésznap a gép előtt ülni?
2013. júl. 3. 07:30
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan mint az én ex-nejem, akkor rá. Csak ő az ágyban döglött egész nap, nem a számítógép előtt.
2013. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
71%
nekem már nem lenne a párom ilyen viselkedés mellett. voltam ilyen pasival,nem véletlenül szakítottam vele.
2013. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem elég nagy pofátlanság úgy élni egy két fős háztartásban, hogy minden munka rád marad. Mert gondolom a sok játék mellett nem jut ideje a házimunkára az uraságnak. Különösen úgy bunkóság ez, hogy egy pár vagytok. Az, hogy nem foglalkozik veled, csak a gépével, az elmond valamit. Lehet, hogy baromság minden problémára a válást és a szakítást javasolni, de ha nem sikerül értelmesen beszélni vele, akkor én ettől a kapcsolattól nem várnék túl sokat a helyedben. mindig te leszel az utolsó sorban és te leszel a lábtörlő. Nekem is volt ilyen párom. Először nem hittem el, hogy a gép, a haverja, meg minden fontosabb, mint én, azt hittem, majd elmúlik, de nem, csak rosszabb lett.
2013. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó,ugye hogy nem változnak? Erre én is csak a szakítást találtam megoldásnak.

Előtted lévő voltam.

2013. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Szakítani nem tudok mert van egy gyerekem és örültem, hogy van valaki akinek vele együtt kellek.
2013. júl. 3. 08:47
 10/45 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező ne legyél ennyire buta. Inkább benne vagy egy rossz kapcsolatban?
2013. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!