Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen diák zöld szám,...

Létezik ilyen diák zöld szám, ahol elmondhatja a gyere gondjait?

Figyelt kérdés
problémák vannak otthon, és segítséget szeretnék kérni. van ilyen diák zöld szám amit ingyenesen lehet hívni és segítenek nekem?
2013. júl. 19. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kék vonalnak hívják, legtöbbször foglalt, de teljesen ingyenes, és segítőkészek!
2013. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és meg tudod mondani a telefonszámot?
2013. júl. 19. 18:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyet találtam:

"A telefonos lelkisegély kék száma: 116-123"

remélem tudnak segíteni!

2013. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2013. júl. 19. 19:04
 5/16 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez az oldal szerintem, jobb mint az, szóval mesélj :)
2013. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Iskolában a tanárokhoz is fordulhatsz szerintem.. Sőt ha jól tudom a legtöbb iskolában van iskola pszichológus..
2013. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 dani900 ***** válasza:
2013. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a sulimba semmi ilyen nincs:DD a tanárokhoz pedig tuti nem fogrulok, nem tromnekik ki a magánéletem:D
2013. júl. 20. 08:04
 10/16 A kérdező kommentje:
Amúgy elmondom hogy nagyjából mi van. Utálom az apámat. 14 éves vagyok 4 éves korom óta ver szóval 10 éve. mondjuk az utóbbi időben már nem szokott most már másra tért át, de ezt majd később elmondom. Szóval akkor kezdjük az elején. Mikor még négy éves voltam tök érelmetlen dolgok miatt vert meg, pl azt mondta hozzam neki ide a malomkannát a benzines raktárból. Én ezt honnan tudjam melyik a malom kanna? Egy 4 éves gyerektől??? ezért is megvert például. Kséőbbiekben olyanokért amit meg se csináltam pl: nem találta az egyik kulcsát és rámfogta hogy én tüntettem el, erre kiderült hogy a kocsiban hagyta-.- aztán volt hogy a suliba kaptam egy fekete pontot aztán beleverte a fejem az ajtónak a sarkába úgy hogy egy hatalmas púp lett a homlokomon. másnap bementem a suliba és megkérdezte z alsós tanárom mi történt. én elmondtam neki. azonal riasztotta a gyámhatóságot, gyermekbántamazás miatt. Ki is jöttek rá egy héttel váratlanul cseládlátogatási céllal. beszélgetett velünk ilyenek, volt tárgyalás, családterápia és pszicihológushoz jártam ilyenek. aztán lezárták az egészet és nem történt SEMMI. Nem egyszer volt olyan hogy olyat mondott az apám idézem: "Úgy bele*aszom a fejedet a falba hogy szétloccsant, lesz*rom azt a pár évet inkább leülöm csak hoyg dögölj meg te **********" ilyeneket... és elvileg ő az apám?! -.-""" uálom, és soha nem volt az apám és nem is lesz, mert nekem egy ilyen bunkó f*asz nem kell. Volt olyan is hogy elszaladtam tőle (mg kicsi voltam kb 4-5 éves) felszaladtam a padláslétrára de elkapott hajamnál fogja letépett a létráról majd megrugdosott a földön. ne tudjátok meg hogy nekem mit kell/ mit kellett átélnem, és hogy kellet élnem. most annyival "jobb" a helyzet hogy nem ver, viszont továbbra is úgy beszél velem mint egy kutyával. Anyámat is már nem egyszer megütötte. Amikor meg alakartunk költöni nem engedte magakadályozott minket. és nem mertük feljelenteni mert szó szerint félünk tőle. nekem sajnos nem volt és nem lesz gyerekkorom iszonyat hogy én mit éltem át napról-napra ami mellesleg még roszabbít a helyzeten, hogy kiskoromba történt egy nagy balesetem, lestem a székről, de úgy mintha most fejest ugranék egy olyan medencébe amibennincs víz... tiszta vér vol minden, és igazából nem is volt túl nagy bajom szerencsére, anyi rötént hogy elharaptam a szám,és a fogaim durván roncsolódtak. na mot a fogaimal az avolt a helyzet hogy az egyik fogam gyökere itt elől felcsúszott magasabbra így az gik fogam magasabban nőtt mint a többi,az iskolába a mai napig fogatlannak hívnak mikor nem vagyok foatlan, már 3 éve járok egy magánfogorvoshoz és éjjeli fogszabályzóm van. szóval ügye itthon zajlik az élet de az iskolában sincs nyugtom.. csak egy fogatlan hülye vagyok mindenki számára. tisztelet 1-2 embernek. és ami a legjobban fáj az az hogy apám is nem egyszer ezt mondta: "kiverem at a maradék fogadat" na ez isznyúan fjt amikor kiejtette a száján. bementem a szobámba és 1 órát bőgtem. ez nagyon rsszul esett. sokkal oszabbul mint ha megrugdosott volna. ne tudjátok meg én mit élek át, folyamatosan. szóval nekem nem volt gyerekkorom, ha nem itthon az iskolába csesztettek álandan. Néha már azon is elgondolkodom hogy én egyáltalán miért élek?? mi értelme?? ezért??!! volt olyan is amőgy amikor véresre vert, hogy vérzett a szemem sarka, iletve a kezem meg ilyenek. köszönö annak aki ezt elolvasta és remélem senkivel nem fog hasonló történni mint velem. és az a meglepő hogy ennyi év után sem tudok lezárni dolgokat és elfelejteni mint pl most is csorognak a könyyeim.. ezeken nem ehet túllépni szerintem.... na mind egy ez van. küzdeni kell és ennyi. aztán majd lesz valami.
2013. júl. 20. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!