Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Nekem ez már...

Most mit tegyek? Nekem ez már sok.

Figyelt kérdés
Szóval a történet ott kezdődik,hogy anyu megismerekedett egy elég rendes pasival a nyáron(júniusban).Ezzel így semmi bajom nem volt,mígnem a fickó be nem jelentette,hogy neki van egy fia csak ezt titkolta.El is hozta a gyereket hozzánk,anyunak szimpi volt,először nekem is de engem állandóan csak idegesít a fiú.Múltkor bement a szobámba és elkezdett turkálni a fiókjaimban és ha ez még nem lenne elég lopott tőle 500 ft.Én ezt rendeztem vele,vissza adta a pénzt.És én balettozok,és most volt egy tanévzáró fellépésünk,meghívta anyukám pasiját is meg a gyereket is.Miután vége lett a fellépésenek a gyerek csak áskálódni tudott bennem,hogy "Milyen gáz voltál!" meg ilyenek.És most nyáron is van valamikor óra,egyszer indulni akarok órár és a buszmegállóban észre veszem,hogy kivette a spicc cipőmet a táskámból.Mondanom sem kell,hogy elkéstem...És álandóan szivat,idegesít és nekem ez már sok,mert azt hiszi magáról,hogy tök menő.Viszont anyum boldog és tűrtem,de mostmár igazán nem bírom ezt ami van! Most mit tegyek?Szóljak anyunak?Mert neki ezeket nem mondtam el.

#féltestvér #mostohaapa #mosthohatesó
2013. júl. 22. 10:31
 1/7 anonim válasza:
91%

Ne titkold! Mindenkeppen szolj anyudnak! Uljetek le es beszeljetek meg. Egyutt biztos kaptok egy olyan megoldast ami mindenkinek jo.:) De ha eltitkolod ugy soha nem fog megoldodni magatol.


Sok sikert!:)


Udv!:)

2013. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KZitus ***** válasza:
100%

Szervusz


Már hamarabb az 500 ft-os szorinál kellett volna szólni anyunak.

Nem derült ki a szavaidból, hogy a fiú is veletek él-e?


Ha nem, talán éppen az a probléma vele, hogy amikor elmegy hozzátok, agy jól működő családias kapcsolatot lát, ami neki is nagyon hiányozhat. Minden gyereknek szüksége van mindkét szülőjére és ennek hiánya minden gyerekben másként jön felszínre.

Ha elmondod anyudnak a nehézségeidet, talán ő mint felnőtt jobban átlátja a helyzete és mind a ketten tudtok segíteni a fiúnak. Hiszen az lenne a cél, hogy mindenki jól érezze magát.


Ha tovább hallgatsz, arra rámehet a család minden tagjával a jó kapcsolat.


Tudod kislány (ha jól értem) mi a legszomorúbb, hogy nincsen egy bizalmas felnőtt, akiről erről már régen beszélgetned kellett volna.


"anyum boldog" írod. És te?


Üdvözlettel: Zita

2013. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi,ma ha anyu hazaer a munkabol tuti megbeszelem vele.Majd megirom mi volt
2013. júl. 22. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mondd csak el, de olyankor amikor mind a négyen ott vagytok. Szépen nyugodtan, ahogyan leirtad, és kérd meg, hogy téged hagyjon békén, nem te hivtad, ne foglalkozzon veled. Vszinüleg fel fog háborodni, hogy "árulkodtál". Erre közöld vele, hogy elég hülye volt ha azt hitte, hogy némán fogod türni a szemétkedéseit. Sem most sem késöbb.
2013. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, beszéld meg anyuval! Remélem, nem azt válaszolja, amit szoktak, hogy tűrjed oszt kész.

Nehéz ez, anyu boldog akar lenni, és fél hogy valami elrontja. De te is számítasz, egyensúlyt kell tartani a családban, remélem ezt ő is tudja.

2013. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A pasi és a fia már velünk élnek

2013. júl. 22. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy anyádnak szólj.

Ha már veletek élnek, akkor nem árt négyesben pár együttélési dologt tisztázni, pl. hogy a te szobádba az mehet be, akit behívsz, a srác ott nem turkálhat.

Meg ne rajtad élje ki a "menő"-ségét.

2013. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!